Suunto stworzyło urządzenie, które świetnie wspomaga codzienny trening. Zegarek Ambit to prawdziwy gracz na rynku urządzeń sportowych. Inżynierowie z Finlandii zaprojektowali linię z myślą o biegach ultra, w którym liczy się czas działania sprzętu. Ambit jest w stanie działać do 100 h w trybie outdoor, jest to genialna sprawa dla uczestników Adventure Racing. Poznaj świat wielofunkcyjnych zegarków Suunto Ambit.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Ambit

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Suunto Ambit 3 Peak Black GPS + HR - pełna kontrola treningu

Zegarek został wyposażony w wysokościomierz barometryczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie dokładnie określić prędkość pionową, jak i przewidzieć trendy pogody, co ma niezastąpione zastosowanie przy długich trasach w górach. Co więcej, czasomierz posiada czujnik temperatury oraz kompas 3D z kompensacją przechyłów. Zegarek to również kompletna nawigacja GPS, która dzięki systemowi FusedSpeed dostarcza dokładne dane o tempie, prędkości i pokonanym przez nas dystansie. Zegarek potrafi monitorować nasze tętno. Model z dodatkowym paskiem HR to rozwiązanie dla tych, którzy chętnie podejmują treningi na basenie. Po skończonym wysiłku wystarczy podpiąć pas do zegarka, aby otrzymać informacje dotyczące tempie pływania, dystansu oraz ilości nawrotów w basenie.

Woda mu nie straszna - porządne wykonanie zegarka Suunto Ambit

Nasz cenny sprzęt chroni wysoce odporne na uszkodzenia mineralne szkiełko kryształowe oraz wręcz pancerna obudowa BuiltToLast. Warto również wspomnieć o wysokiej wodoszczelności na poziomie 100 m.

Zegarki Suunto Ambit - Bądź na bieżąco ze swoim treningiem

Zegarek Suunto Ambit jest zgodny ze smartfonami Apple oraz Android. Za pośrednictwem aplikacji Suunto Movescount App otrzymasz powiadomienia telefonu na swoim zegarku. Aplikacja dostarcza nam również możliwość kompatybilności zegarka ze społecznościami internetowymi, m. in. Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness.