Suunto Ambit 2 to profesjonalne sportowe zegarek, komputer nawigacyjny i sprzęt do monitorowania przebiegu treningów zamknięty w jednym wyjątkowym urządzeniu. Oferuje wszystko, czego potrzebujemy podczas uprawiania sportów outdoorowych — nawigację, pomiar prędkości, tętna i wysokości, warunki pogodowe oraz funkcje związane z bieganiem, jazdą na rowerze i pływaniem.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Ambit2

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Ambit 2 wchodzi na rynek blisko dwa lata po premierze pierwszego Suunto Ambit. Zegarek Suunto Ambit 2 został zmodernizowany i wyposażony w wiele przydatnych funkcji. Jeśli jesteś aktywną osobą, która lubi sportowe dodatki - wybierz Suunto Ambit 2!

Szeroka funcjonalność smartwatchy Suunto Ambit 2

W jakie funckce wyposażono Suunto Ambit 2? Zegarek zyskał udoskonaloną funkcję pomiaru wysokości. Obecnie wysokość barometryczna korygowana jest za pomocą odczytów z czujnika GPS co zapewnia bardzo dokładne dane i nie wymaga korygowania zegarka podczas zmian pogody. Kolejnymi nowościami w Ambicie 2 można znaleźć w fukncjach pogody. Zegarek został wyposażony w alarm burzowy, informację o pływach czy  też godzinach wschodu i zachodu słońca. Ambit 2 może również służyć do treningu multisportowego czego nie było w jedynce. Funkcja ta obejmuje takie możliwości jak: przełączanie pomiędzy trybami sportowymi podczas rejestrowania treningu, wstępnie zdefiniowane tryby multisportowe czy analiza treningu multisportowego według dyscyplin sportowych. Kolejna nowościa są funkcje rowerowe oraz te związane z pływaniem. Zegarek w pełni mioże obsłużyć amatorów pływania czy kolarstwa co sprawia, że jest idealnym urządzeniem dla osób uprawiających triathlon. Kolejną nowością jest możliwość obsługiwania aplikacji pobranych ze strony producenta. Ambit 2 jest w stanie obsługiwać aż 50 aplikacji jednocześnie. Specyfikacja ogólna pozostaje bez zmian za wyjątkiem dodatku w postaci uniwersalnej blokady przycisków. Trwała obudowa wzmocniona włóknem szklanym i czas pracy akumulatora 16/50 h to urządzenie Suunto Ambit2, które jest gotowe na każdą przygodę.

Sprzęt można aktualizować i rozbudowywać o nowe funkcje, korzystając z witryny Movescount.com.

Oficjalny Sprzedawca Suunto Ambit 2 - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Nasz sklep internetowy z zegarkami Suunto Ambit 2 - Zegarownia.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki Suunto .  Wszystkie damskie i męskie zegarki Suunto zakupione w naszym sklepie posiadają dwuletnią gwarancję obowiązującą na terenie całego kraju i zapakowane są w oryginalne opakowania.