Suunto M to wyjątkowo zaawansowany technologicznie partner każdego entuzjasty zdrowego trybu życia. Często zdarza się tak, że trudne bywa pogodzenie codziennego życia z treningami, który wymuszają systematyczności. W takich momentach niezastąpiony jest trener,  który motywuje nas do codziennego działania.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Seria M

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Sunnto projektując serie M wychodzi naprzeciw tym potrzebą, tworząc naszego osobistego trenera. Wyznacz sobie jakie cele chcesz osiągnąć, a zegarek z serii M pomoże Ci je zrealizować. Czy chcesz poprawić kondycję, kontrolować masę ciała a może chcesz realizować ćwiczenia dowolne?Podczas każdej z aktywności Suunto M służy ci pomocą!

Suunto M dla aktywnej osoby

Do każdego Twojego postanowienia czasomierz dobierze osobisty program ćwiczeń, sugerowany zestaw zajęć w danym dniu, pomoc w czasie rzeczywistym oraz podsumowanie osiągnięć treningowych. Seria M po każdym wysiłku będzie wysyłać Ci motywujące komentarze oraz będzie zalecać Ci formę i czas odpoczynku, aby idealnie zbalansować nakład pracy do pożądanego przez organizm wypoczynku. Suunto przewidziało też sytuację, w której jeden z dni treningowych może przepaść. W takim przypadku urządzenie automatycznie zmieni program treningowy, tak aby był on zrównoważony i cały czas ukierunkowany na osiąganie efektów.

Dlaczego Suunto M jest tak popularne?

Urządzenie Suunto M5 to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli tej serii. Jest zoptymalizowany do pracy przy wszelkich rodzajach ćwiczeń aerobowych. Opcjonalne czujniki Foot POD, Bike POD, ROAD BIKE POD i GPS POD przesyłają dane w czasie rzeczywistym do zegarka. Biegając, lub jadąc na rowerze można sprawdzić pokonany dystans i prędkość przemieszczania się. Czujniki POD są proste w użyciu — wystarczy zamocować je do buta, roweru lub ręki i sparować z pulsometrem. Urządzenie jest kompatybilne z serwisem Movescount.com,  z którego można pobierać aktualizację, dodatkowe programy i wgrywać postępy w realizacji treninigu.