Zegarki Suunto Ambit 3 Run to idealna propozycja dla każdego, kto chce rozpocząć karierę sportowca, bez względu na to, czy ma to być profesjonalne zajęcie czy raczej rozwijająca się stopniowo pasja. Dzięki smartwatchom Suunto Ambit 3 Run zarówno jedno jak i drugie stanie się możliwe i dużo prostsze.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Ambit 3 Run

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Modele Suunto z serii Ambit 3 Run reprezentują najwyższej jakości urządzenia Suunto – wszystko dzięki dokładnemu dopracowaniu i ukierunkowaniu funkcji zegarka na osoby decydujące się podjąć trening biegacza. W tym pomaga pomiar prędkości, przebytego dystansu i tempa oraz wskazanie intensywności biegu – informacje podawane przez zegarek Suunto pozwalają na dokładne pomiary aktywności podczas biegu, a to umożliwia ocenę własnej wydolności oraz ustawianie odpowiedniego planu treningowego. Można także mierzyć postępy na wybranych trasach i obserwować poprawę wyników!

Zegarek Suunto Ambit 3 Run – dlaczego go wybrać?

Model Ambit 3 Run to idealny wybór każdego biegacza. Dzięki funkcjom skupionym właśnie na treningu biegowym oraz możliwościom, jakie daje moduł GPS, pozwalający wybierać zróżnicowane szlaki, wskazywać lokalizację, ulubione trasy i odległości, model Suunto sprawdza się idealnie jako wsparcie dla profesjonalnego biegacza. Dla osoby, która rozpoczyna swoją przygodę z bieganiem, ale chce wejść na jak najwyższy poziom, Suunto Ambit 3 Run będzie doskonałym wstępem do poprawy własnych osiągów – przyczyni się do tego głównie możliwość mierzenia tętna, kalorii oraz opcja uruchomienia treningu interwałowego – idealnego dla początkującego biegacza.

Dla kogo jest Suunto Ambit 3 Run?

Jeśli poszukujesz zegarka idealnego na rozpoczęcie przygody ze sportowymi osiągami, Suunto Ambit 3 Run to coś zdecydowanie dla Ciebie. Dzięki wielu przydatnym funkcjom i możliwościom sprawi, że każdy Twój trening będzie dużo łatwiejszy i przyjemniejszy oraz zapewni precyzyjne informacje o Twoich osiągach. Nie czekaj, zamów już dzisiaj jeden z tych zegarków i postaw na profesjonalizm z Suunto!