Zegarki Suunto to obowiązkowa pozycja dla miłośników sportu, treningów, nurkowania, wspinaczek i innych aktywnych przygód. Kolekcja urządzeń Suunto Ambit 2R to propozycja idealna dla każdej osoby, która prowadzi aktywny tryb życia.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Ambit 2R

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki o charakterze treningowym muszą wyróżniać się jakością, która sprawi, że nawet intensywna eksploatacja czasomierza nie doprowadzi do uszkodzeń materiałów. W związku z tym podczas produkcji zegarków Suunto 2R producent zastosował materiały wyjątkowo trwałe i najlepsze gatunkowo.

Suunto Ambit 2R - produkt najwyższej jakości

Zegarek wyposażony jest w pełni funkcjonalny GPS z najnowszym układem SiRF starIV. Każdy z czterech zegarków należących do tej serii posiada pasek oraz kopertę wykonane z wyjątkowo mocnego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, któremu nie groźne są nawet niekorzystne warunki atmosferyczne oraz inne niebezpieczeństwa czyhające na osoby trenujące biegi. Zegarek posiada ponadto mineralne szkiełko, które odznacza się wysoką odpornością na stłuczenia, pęknięcia oraz zarysowania. Aby każdy aspekt tych zegarków mógł odznaczać się najwyższą jakością, producent umieścił w kopercie doskonałej jakości komputer outdoorowy z GPS. Naładowany akumulator może wytrzymać 15 dni. Zegarki Suunto 2R wyróżniają się także swoją stroną estetyczną. Dostępne są one w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym. Każdy z tych kolorów ma nieco inny wygląd, warto jednak zaznaczyć, że każdy model ma nowoczesne, opływowe kształty, dzięki czemu zegarki są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również stylowe i modne.

Jakie zalety ma smartwatch Suunto Ambit 2R?

Największym atutem serii zegarków Suunto 2R jest jednak nie tyle wysoka jakość i ciekawa stylistyka, jak ilość inteligentnych funkcji, które sprawiają, że kto raz spróbuje trening z jednym z tych czasomierzy, ten już nie będzie mógł nawet wyobrazić sobie życia bez tego produktu. Warte uwagi są już opcje ogólne tych zegarków, takie jak ładowanie zegarka i podłączanie go do komputera za pomocą kabla USB, alarm, różne strefy czasowe, synchronizacja czasu za pomocą wbudowanego nadajnika GPS, tryb oszczędzania energii, wskaźnik poziomu baterii, możliwość aktualizacji oprogramowania itp. Sportowców jednak dużo bardziej zainteresują opcje treningowe, np. prowadzenie dziennika treningowego, przydatne funkcje outdoorowe, takie jak planowanie trasy, GPS, możliwość tworzenie punktów POI, a także szereg funkcji treningowych – automatyczne i ręczne liczenie okrążeń (wraz z porównaniem czasu), stoper, licznik kalorii, kontrola tętna (wraz z wykresem i limitami), mierzenie dystansu, tempa, prędkości rzeczywistej, codzienne instrukcje do ćwiczeń i wiele innych przydatnych podczas treningów możliwości.

Oficjalny Sprzedawca Suunto Ambit 2R - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Kupując zegarek z kolekcji Suunto Ambit 2R, klient otrzymuje praktyczne, firmowe pudełko, wygodną gwarancję door-to-door, w ramach której kurier osobiście przychodzi po odbiór zepsutego zegarka i oddaje naprawiony, a także certyfikat oryginalności produktu.