Poznaj kompaktowe zegarki sportowe z nawigacją GPS i długim czasem działania na zasilaniu bateryjnym - Suunto 5! Zegarki, które umożliwiają maksymalne skupienie na celu.

czytaj dalej

Zegarki Suunto 5

(1)

Popularność
 1. Słuchawki Suunto Wing Lava Red Słuchawki Suunto Wing Lava Red
  Darmowa dostawa 24h
  835,00 zł

  Suunto Wing Lava Red SS050944000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Suunto 5 - zegarki sportowe od Suunto 

Nowa seria zegarków sportowych Suunto 5 powstała z myślą o osobach, którzy nie są profesjonalnymi sportowcami, ale nieustająco dążą do poprawy swoich wyników, do bicia rekordów i stałego pokonywania kolejnych granic. Suunto 5 jest odpowiedzią na zapotrzebowanie skupienia się na celu i złapania odpowiedniego rytmu podczas wykonywania powtarzalnych ćwiczeń. To także tracker aktywności - również poza sportowych - i monitorowanie jakości snu. Personalny trener sportowy i doradca witalności nigdy nie byli tak blisko! 

Zegarki Suunto 5 - charakterystyka 

Kompaktowe rozmiary modeli serii Suunto 5 idą w parze z wyjątkową żywotnością baterii, nawet z aktywnym połączeniem GPS. To sprawia, że nawigacja po wyznaczonej trasie będzie niezawodna i wygodna. Na plus zaliczyć można inteligentne tryby sterowania poziomem zużycia baterii, odziedziczonym znanym już z Suunto 9. Cały system, wraz ponad 80 trybami sportowymi i powiadomieniami ze smartfona po sparowaniu z aplikacją Suunto App został zamknięty w niewzykle lekkiej i wygodnej w użytkowaniu kopercie, zamocownej na wymiennych paskach z systemem Quick-release. 

Suunto 5 - Value Pack

Przy zakupie zegarków sportowych Suunto 5 masz możliwość połączenia swojego zegarka z ulubionymi aplikacjami, by jeszcze lepiej analizować swoje aktywności. Ponadto wyszukasz wskazówki dotyczące Twojego treningu, stworzysz film 3D z pokonanej trasy biegu lub jazdy na rowerze, i podzielisz się wynikami w serwisach społecznościowych. 

Suunto 5 oferuje również zestaw ekonomiczny Value Pack – korzyści i ulgi na usługi zapewniane przez naszych partnerów – dzięki czemu poprawisz efektywność swojego treningu, zwiększysz zakres doświadczenia outdoorowego i uzyskasz pomoc w osiągnięciu celów.

Oficjalny Sprzedawca Suunto 5 - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarownia.pl to autoryzowany sprzedawca marki Suunto oraz zegarków Suunto 5. Jako Partner Premium marki SUUNTO w Polsce, gwarantujemy, że wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.