Suunto 7 to nowoczesna propozycja fińskiego koncernu zegarkowego, który od czasu premiery zdobył rzeszę fanów. Jest to połączenie skandynawskiego minimalizmu i doskonałej funkcjonalności. Seria Suunto 7 to doskonały sportowy Smartwatch z GPS i mapami Google dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia.

czytaj dalej

Suunto 7 - Zegarki Sportowe Gps Smartwatch

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Potrzebujesz zegarka, który towarzyszyć Ci będzie w trakcie aktywnego dnia w pracy i w trakcie uprawiania sportów? Suunto 7 to idealne połączenie obu światów, byś mógł wykorzystać swój dzień do końca. Seria ta to gwarancja jakości, która działa zgodnie z urządzeniami z systemem operacyjnym Android™ lub iOS.

Smart zegarek Suunto 7 ułatwia każdy dzień

Suunto 7 nie jest jedynie najinteligentniejszym zegarkiem sportowym, ale również wspaniałym gadżetem podczas codziennych wyzwań. Bądź dobrze poinformowany przez ulubione aplikacje, przeglądaj nadchodzące spotkania lub listę spraw, łatwo sprawdzaj połączenia i szybko wyświetlaj wiadomości przychodzące na zegarku. Suunto 7 wyposażono w przydatne aplikacje, takie jak Google Pay™, czy Google Fit™, inteligentną pomoc Google Assistant oraz wiele innych aplikacji, które znajdują się w Google Play.

Smartwatch Suunto 7 - dokładnie śledź swoje sportowe aktywności

Po przyciśnięciu jednego przycisku możesz mieć dostęp do wszystkich sportowych funkcji tego smartwatcha. Masz szalenie łatwą możliwość na śledzenie wszelkich pomiarów dzięki 70 trybom sportowym, GPS-u i nadgarstkowego czujnika tętna. Możesz w łatwy sposób uzyskać dostęp do swoich wyników nie tylko w zegarku, ale również w aplikacji Suunto lub w głównych serwisach sportowych, takich jak Strava, Endomondo i TrainingPeaks. Każda z widniejących tam informacji pomoże Ci bardziej mądrze trenować, a co za tym idzie, lepiej rozwijać swoje pasje. Podczas treningów włącz swoją ulubioną muzykę, która zmotywuje Cię do dalszego treningu.

Odkryj otaczający Cię świat z zegarkiem Suunto 7

Kochasz trekking, bieganie, czy kolarstwo górskie? Suunto 7 to ułatwienie dla każdego z tych dyscyplin. Wbudowane mapy popularności dla 15 aktywności, pokazują najpopularniejsze trasy, dzięki czemu możesz trenować tam, gdzie trenują inni, lub trzymać się z dala od utartych szlaków. W każdej chwili możesz także ręcznie wybrać mapę preferowanej lokalizacji do pobrania. Nawet jeśli nie masz połączenie z internetem, bez trudu znajdziesz właściwą drogę i poznasz najlepsze trasy treningowe, dzięki mapom offline. Odkrywaj otaczający Cię świat, za pomocą jednego przesunięcia palca w smartwatchu Suunto 7.

Gotowy na przygodę z Suunto 7?

Suunto 7 to kontynuacja najwyższej jakości finlandzkiej marki Suunto. Został on wyposażony w wiele udogodnień, dzięki którym nawet najtrudniejsze miejsca na świecie nie będą Ci straszne. Modele z tej serii są odporne na wszelkie wstrząsy, wodę oraz zabrudzenia - zegarek działa niezawodnie w deszczu, błocie, jak i śniegu. Dodatkowo, są one wyposażone w ekran wysokiej jakości zabezpieczony odpornym szkłem Gorilla® Glass, boczne przyciski, dzięki którym można używać smartwatcha w rękawiczkach oraz wytrzymałą baterię, która zapewnia do 48 godzin użytkowania zegarka w trybie smartwatch lub do 12 godzin w trybie śledzenia GPS. Suunto 7 to zatem najlepszy towarzysz każdej aktywności, niezależnie od szerokości geograficznej, w jakiej się znajdujesz.

Zegarek Suunto 7 - lepszy z każdym dniem

Smartfon Suunto 7 zawsze oferuje najnowsze funkcje, dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania, które są możliwe nawet przez połączenie Wi-Fi. Rozszerz funkcjonalność zegarka o ulubione aplikacje w Google Play i zmieniaj jego wygląd za pomocą różnych tarcz zegarka i wymiennych pasków. Suunto 7 oferuje również zestaw ekonomiczny Value Pack: korzyści i rabaty warte ponad 300€/£/USD oferowane przez partnerów tej marki, dzięki którym zwiększysz poziom swojego treningu i zakres doświadczeń outdoorowych.

Suunto 7 to pierwszy zegarek tej marki z bezpłatnymi mapami outdoorowymi offline i przydatnymi funkcjami smartwatcha, dzięki systemowi operacyjnemu Wear od Google™. Jeszcze dziś odwiedź nasz sklep lub stronę internetową Zegarownia.pl i zdobądź swój wymarzony smartwatch Suunto 7. W Warszawie znajdziesz zegarki w najdogodniejszych cenach.