Suunto Kailash to luksusowa propozycja od fińskiego producenta skierowana do osób aktywnych. Zegarek sprawdzi się w górach, na wyprawie w nieznane oraz podczas codziennego noszenia. Nawet najbardziej wymagający klienci zostaną oczarowani dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz nowoczesnej technologii.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Kailash

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarek Suunto Kailash to wyjątkowa seria powstała z najlepszych materiałów. Urządzenie to posiada kopertę wykonaną z kompozytu wzmacnianego włóknem szklanym a górę zegarka wieńczy szafirowe i odporne na zarysowania szkło oraz wyjątkowy pierścień. Stop tytanu użyty przy produkcji Suunt Kailash używany jest w lotnictwie ze względu na swoją odporność oraz wagę. Jednocześnie w pierścieniu ukryta jest antena odbierająca sygnał GPS oraz Glonass, dzięki czemu zegarek jest w stanie szybko ustalić swoje położenie, zaplanować drogę i wyświetlić mapę okolicy. Dzięki łączności Bluetooth zegarek wyświetli powiadomienia z iPhone i sprawdzi się jako smartwatch. Alarm wibracyjny, dedykowana aplikacja pozwalająca zobaczyć na mapie miejsca w których byliśmy, wyjątkowe wzornictwo połączone z najlepszymi materiałami - to największe atuty zegarków Suunto Kailash.

Wyjątkowa historia marki Suunto

Suunto to marka z bogatą historią i dużą tradycją w tworzeniu sprzętów przeznaczonych dla odkrywców i podróżników a jej początki sięgają 1936 roku. To sprawdzony producent przeciwstawiający się trendowi robienia zegarków obniżając koszty produkcji do minimum, w przypadku fińskiego producenta mamy pewność że został wykonany z niezwykłą starannością. Potwierdzeniem wysokiej jakości Suunto Kailash jest dwuletnia gwarancja w systemie door2door -jeśli coś się stanie z zegarkiem nie trzeba nigdzie go wysyłać, wystarczy zarejestrować go na stronie Suunto a kurier sam przyjedzie go odebrać oraz przywiezie naprawiony. Wszystkie zegarki z serii Kailish posiadają dumny napis Made in Finland, który jest gwarancją niezwykłej jakości.

Oficjalny Sprzedawca Suunto - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

W Zegarowni znajdziesz zegarki Suunto oraz wielu innych, przodujących marek - wszystkie pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. Wśród nich jest wyjątkowa marka Suunto, która stworzona jest dla prawdziwych sportowców. Do każdego z zegarków dołączone jest oryginalne opakowanie oraz certyfikat autentyczności w postaci karty gwarancyjnej.