Zegarki Suunto są znane każdemu miłośnikowi sportu – od amatora, trenującego bieganie lub jazdę na rowerze aby zadbać o swoje zdrowie, po profesjonalistę, regularnie startującego w zawodach. Dla każdego użytkownika marka Suunto przygotowała specjalną kolekcję swoich produktów, dodatkowo wspomagającą każdy trening i ćwiczenie.

czytaj dalej

Zegarki Suunto 3

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Decydując się na zegarki Suunto 3 zyskasz nie tylko świetny sprzęt do obserwowania i ustalania Twojego wysiłku wkładanego w ćwiczenia, ale również świetnej jakości zegarek, który przetrwa z Tobą w każdych warunkach. Ponadto dzięki rozbudowanej bazie dyscyplin sportowych doskonale dopasuje się do wszystkich Twoich ćwiczeń. Wybierz jeden z modeli już teraz i ciesz się idealnym zegarkiem do każdej dyscypliny.

Suunto – przydatne do każdych ćwiczeń

Seria Suunto 3 została przygotowana  z myślą o osobach decydujących się na treningi prozdrowotne – poprawiające kondycję, wydolność serca oraz wspomagające odchudzanie – jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystały z nich osoby przygotowujące się do ważnego wyścigu. Wszystko dzięki rewelacyjnym funkcjom, jakie producent zdecydował się umieścić w tej serii smartwatchy. Tak jak przystało na każdy zegarek do ćwiczeń, posiada on oczywiście tracker aktywności, monitoring jakości snu, miernik kroków, wskaźnik spalonych kalorii oraz czujnik mierzący tętno – wszystko to pozwoli dokładnie zbadać stan własnej kondycji oraz ocenić, jaki rodzaj ćwiczeń będzie najodpowiedniejszy w przyszłości.

Przydatne funkcje sportowych zegarków Suunto 3

W tych z kolei doskonale sprawdzą się pozostałe funkcje zegarka Suunto. Do nich należy specjalny system, który w zależności od uprawianej dyscypliny sportowej zapewnia użytkownikowi wskazówki dotyczące treningów – zarówno w czasie rzeczywistym, czyli podczas aktualnie uprawianych ćwiczeń, jak również podczas ustawionego planu siedmiodniowego, który pozwala na zaplanowanie treningów i wyciągnięcie z nich maksimum korzyści. Do innych cech zegarka należy także miernik obciążenia treningowego oraz optymalnego czasu regeneracji, który pozwala dostosować to, jak wyczerpujące są treningi i określić, ile czasu przeznaczyć na odpoczynek, by nie utracić zyskanych efektów. Dzięki możliwości połączenia smarwatcha z aplikacją Suunto w telefonie, można otrzymać i zapisać w nim wszystkie uzyskane informacje.

Suunto 3, czyli wytrzymałość podczas każdego treningu

Zegarki Suunto 3 cechuje również wysoka wytrzymałość – dowodem na to są niezwykle wytrzymałe koperty wykonane z połączenia poliamidu z włóknem szklanym. Tak stworzony materiał pozwala na uniknięcie nawet  poważnych uszkodzeń, które często pojawiają się w czasie treningów. O wygodę natomiast zadba komfortowy pasek z wytrzymałego silikonu.