Suunto Vector to sprawdzony w najbardziej niesprzyjających warunkach sprzęt Fińskiego producenta. Urządzenie posiada wszystkie najważniejsze i najbardziej niezbędne funkcje urządzenia outdoorowego,co czyni go niezastąpionym kompanem w każdej wyprawie. Dzięki zaawansowanej technologii i najwyższemu kunsztowi wykonania Vector przetrwał próbę czasu i pojawia się w nowych odsłonach kolorystycznych.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Vector

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Spośród licznych zalet zegarka, wysokościomierz jest jedną z najważniejszych. Jego licznik wciąż działa, nawet na wysokości 9 tysięcy metrów, dzięki czemu możemy korzystać z poprawnie działającego sprzętu nawet na Koronie Himalajów i Karakorum. Vector wyposażony jest w funkcje pomiaru różnicy wysokości, która pozwala śledzić postęp wspinaczki na stoku. Urządzenie dysponuje alarmem wysokości oraz wieloma funkcjami pamięci. Unikatowa funkcja dziennika umożliwia rejestrowanie liczby i sumy podejść i zejść.

Najciekawsze funkcje w smartwatchu Suunto Vector

Kolejna ważną funkcja czasomierza jest barometr, wskazujący aktualne ciśnienie atmosferyczne i temperaturę, pozwalając na efektywne  przewidywanie zmian pogody, co w terenie ma niezwykle ważne znaczenie, szczególnie w górach, gdzie jak wiemy pogoda bywa kapryśna.

Kompas cyfrowy urządzenia wskazuje kierunki główne, pośrednie oraz północ. Istnieje możliwość korygowania deklinacji, co pozwala na zniwelowanie różnicy pomiędzy północą geograficzną a magnetyczną. Dużą zaletą kompasu jest tutaj możliwość nastawienia go na wybrany kierunek, w ten sposób nawigowanie staje się łatwiejsze, bez obaw zejścia z obranego kursu.

Przy jego wszystkich funkcjach, zegarek pozostaje lekki, wytrzymały i łatwy w obsłudze. Interfejs jest nieskomplikowany i przyjazny dla użytkownika. Te wszystkie cechy tworzą z Vectora niezastąpiony sprzęt na trudnej wyprawie.