Pasek do zegarka stanowi nieodłączny element każdego czasomierza, a możliwość jego wymiany sprawia, że możemy eksperymentować ze stylem lub dopasowywać go do okazji. Marka Traser posiada w swojej kolekcji szeroki wachlarz bransolet i pasków różnego typu. Który jest najlepszy dla twojego zegarka?

czytaj dalej

Paski Do Zegarków Traser

(48)

Popularność
 1. Pasek Traser Rubber 22 mm Pasek Traser Rubber 22 mm
  Darmowa dostawado 3 dni
  295,00 zł

  Traser Rubber TS-109385

  Darmowa dostawado 3 dni
 2. Pasek Traser Rubber 22 mm Pasek Traser Rubber 22 mm
  Darmowa dostawado 3 dni
  240,00 zł

  Traser Rubber TS-107421

  Darmowa dostawado 3 dni
 3. Pasek Traser Rubber 22 mm Pasek Traser Rubber 22 mm
  Darmowa dostawado 3 dni
  240,00 zł

  Traser Rubber TS-107420

  Darmowa dostawado 3 dni
 4. Pasek Traser Textile 22 mm Pasek Traser Textile 22 mm
  Darmowa dostawado 3 dni
  175,00 zł

  Traser Textile TS-107418

  Darmowa dostawado 3 dni
Popularność

Traser to definicja precyzji i najwyższej jakości wykonania, która została doceniona przez amerykańską armię już w 1991 roku. I dokładnie tymi samymi cechami mogą pochwalić się paski do zegarów tej marki. Wymiana paska pozwala na dowolną personalizację zegarka lub odświeżenie jego stylu.

Paski do zegarka Traser podkreślą Twój styl

Stosowny pasek jest niezbędnym towarzyszem każdego zegarka, a jego wymiana to łatwy sposób na eksperymentowanie z zupełnie innym, nowym stylem. Bogata i różnorodna kolekcja pasków znacznie zwiększa liczbę dostępnych wariacji. Również w zegarkach marki Traser masz wiele możliwości personalizacji zegarka dzięki wymianie jego paska. Do dyspozycji są zarówno klasyczne bransolety, jak i paski skórzane, tekstylne, gumowe, czy silikonowe. Dodatkowo marka Traser w niektórych paskach gumowych i silikonowych wykorzystuje substancje zapachowe. Paski nasączane są nimi w celu zachowania świeżości i wytłumiania zapachu potu, który zbiera się na zegarku. Zwłaszcza w zegarkach sportowych, które wykorzystywane są podczas aktywności fizycznych, ma to szczególne znaczenie. W zegarkach marki Traser® znajdziemy dwa modele, w których paski zostały nasączone substancją zapachową (zapach wanilii). Są to zegarki z linii P67 Officer Pro GunMetal o referencji: 107423 oraz 107424, natomiast same paski posiadają referencję TS-107421 i TS-107420. Zarówno zegarki, jak i paski znajdziecie w naszym sklepie!

Traser - zegarki i akcesoria gotowe na wszystko

Każdy z modeli zegarków mark Traser posiada certyfikat Swiss Made. Urządzenia te zapewniają pełną czytelność na lądzie oraz pod powierzchnią wody. Zarówno w ciągu dania, jak i w nocy - dzieje się tak, dzięki technologii trigalight® oraz zastosowaniu szkła szafirowego z antyrefleksem. Zegarki te posiadają niezwykle wysoką klasę wodoszczelności, a urządzenia niektórych kolekcji podwójną obudowę wzmocnioną włóknem szklanym. Właśnie to czyni je nie tylko doskonałym narzędziem w sytuacji nurkowania na dużych głębokościach, ale również sprawia, że są szczególnie odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Sklep z paskami Traser w Warszawie

Już dziś odwiedź nasz sklep stacjonarny lub stronę internetową i znajdź pasek Traser dostosowany do Twoich indywidualnych aktywności. Paski Traser – w Warszawie znajdziesz je w najlepszych cenach!