Wymiana paska to prosty sposób, aby nadać ulubionemu zegarkowi nowe życie i odmienny charakter. Sam proces trwa kilka minut, a efekt potrafi być naprawdę niesamowity.

czytaj dalej

Paski Do Zegarków Bisset

(2)

Popularność
 1. -52%
  Pasek Bisset Leather 18 mm Pasek Bisset Leather 18 mm
  Dostawa 24H
  99,00 zł 48,00 zł

  Bisset Leather 18 mm BS112 18/16

  Dostawa 24H
 2. -15%
  Pasek Bisset Leather 16 mm Pasek Bisset Leather 16 mm
  Dostawa 24H
  99,00 zł 84,00 zł

  Bisset Leather 16 mm BS111 16/14

  Dostawa 24H
Popularność

W sklepie Zegarownia znajdziesz szeroką ofertę pasków do zegarków. Jedną z najczęściej wybieranych marek jest Bisset. Akcesoria tego producenta cechują się wysoką jakością wykonania oraz bogactwem wzorów i kolorów.

Paski Bisset - stylowy dodatek

Paski Bisset są tak chętnie kupowane przez naszych klientów dzięki wysokiej jakości skórze, z której są skrojone. W ofercie marki znajdziesz zarówno modele gładkie, jak i z tłoczeniami we wzór krokodyla, z jasnymi przeszyciami oraz lakierowane i zamszowe. Wygodne zapięcie na sprzączkę pozwala łatwo regulować długość. Również ten element dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych dopasowanych do koloru i charakteru paska. Udogodnieniem jest również duży wybór, jeżeli chodzi o szerokość dodatku.

Jakość oraz komfort użytkowania pasków Bisset

W sklepie Zegarownia znajdziesz szeroki przekrój pasków do zegarków Bisset. Dobra cena idąca w parze z precyzją wykonania jest przekonującym powodem, aby zainwestować w któryś z modeli marki Bisset. Miękka skóra zapewnia komfort noszenia, z którego nie będziesz chciał już zrezygnować.