Victorinox to marka, która znana jest przede wszystkim z wyrobu noży oficerskich dla szwajcarskiej armii. Chwilę potem rozpoczęła się działalność, dzięki której rozszerzył swoją grupę klientów na zwykłych użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz paski, które idealnie pasują do modeli marki Victorinox.

czytaj dalej

Paski Do Zegarków Victorinox ®

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Znudził Ci się już twój stary pasek? Wymiana go na nowy pozwala na personalizację zegarka lub nadanie mu świeżości, gdy stary pasek jest już zniszczony bez konieczności zakupu nowego urządzenia. Zmień styl swojego zegarka z nowym paskiem marki Victorinox.

Victorinox - historia marki

Victorinox powstał w latach 80. XIX wieku w szwajcarskim mieście Ibach. W tych czasach państwo musiało stawić czoła dużemu bezrobociu, które było bardzo dużą bolączką dla całego kraju. Karl Elsener, założyciel firmy, chciał zmienić bytność mieszkańców miasta i stworzył Victorinox, w której zatrudniał dotychczas niezatrudnionych mieszkańców. Kilka lat po otwarciu fabryki, firma dostała zlecenie na produkcję noży oficerskich. Model ten produkowany jest to dziś i znany jest jako szwajcarski nóż oficerski. W tym samym momencie spod ręki konstruktorów powstały pierwsze zegarki tej marki, które cechowała najwyższa jakość wykonania tak, jak produkowanych wcześniej scyzoryków. Marka wyrobiła sobie zatem stałe miejsce w świadomości wielu ludzi na całym świecie, dzięki niezawodności produktów, które produkuje.

Zmień swój zegarek z paskiem Victorinox

Zegarki Victorinox to doskonale zaprojektowane modele, które wykonane zostały z najlepszych materiałów. Mają one również bardzo sprecyzowany, męski styl. Chcesz go zmienić na produkt bardziej podobny do twojego stylu? Zaopatrz się w jeden z dostępnych pasków, które możesz w dowolny sposób zmieniać. Istnieją modele wykonane ze skóry naturalnej, klasyczne bransoletki, gumowe paski oraz te materiałowe, do bardziej casualowych stylizacji. Wystarczy, że znasz serię swojego zegarka - to właśnie te paski będą odpowiednie do twojego modelu.

Sklep z paskami Victorinox w Warszawie

Materiały najwyższej jakości, komfort użytkowania oraz wytrzymałość pasków Victorinox pozwala na wieloletnie użytkowanie produktów tej marki. Odwiedź nasz sklep internetowy lub sklep stacjonarny w Warszawie i zakup nowy pasek Victorinox.

Oficjalny Sprzedawca pasków Victorinox - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie dodatki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W Zegarowni znajdziesz szeroki wybór pasków Victorinox, dostępnych zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Szybka wysyłka gwarantowana!