Rozmaite zegarki mają także rozmaite paski i bransolety – to one częściowo definiują to, jaki charakter mają poszczególne modele. Ale ile może być wariacji na temat paska do zegarka? Okazuje się, że bardzo wiele.

czytaj dalej

Typ Pasków Do Zegarków

(977)

Popularność
 1. -7%
  Pasek Fossil Silicone Strap 22 mm Pasek Fossil Silicone Strap 22 mm
  Darmowa dostawa 24H
  149,00 zł 139,00 zł

  Fossil Silicone Strap 22 mm S221430

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Wybierz pasek idealny dla Twojego zegarka lub odmień jego wygląd za pomocą czegoś zupełnie niespodziewanego! Zamów paski do zegarków już teraz i otrzymaj je nawet jutro! Wybierz już dziś!

Paski do zegarków – wybierz swój materiał

Czasy, gdy dostępne były jedynie skórzane paski do zegarków bezpowrotnie minęły – dzisiaj, w dobie ogromnej różnorodności stylistycznej i zróżnicowanego przeznaczenia zegarków, każdy z nich może mieć właściwie odmienny pasek. Dlatego w modelach eleganckich stosuje się przede wszystkim paski skórzane, które jednoznacznie kojarzą się z luksusem i stylem.

Paski gumowe, stworzone z wytrzymałego tworzywa, świetnie sprawdzą się w przypadku zegarków sportowych, zwłaszcza tych dla nurków. Dzięki swoim właściwościom nie zostaną uszkodzone przez działanie wody, a ich wysoka wytrzymałość pozwoli na wykorzystywanie ich nawet w trudnych warunkach. Natomiast dla miłośników swobodnego, ale niepozbawionego klasy wyglądu proponujemy paski materiałowe, świetnie sprawdzające się zarówno przy modowych zegarkach jak i modelach eleganckich.