Jednym z najciekawszych rodzajów pasków do zegarków są bez wątpienia te wykonane z drewna. Dzięki charakterystycznej konstrukcji i rzadko spotykanemu materiałowi, stanowią świetną alternatywę wobec klasycznych pasków lub bransolet.

czytaj dalej

Paski Do Zegarków - Drewniane

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wybierz drewniane paski do zegarków i sprawdź już dziś, jak świetnie będą do Ciebie pasować i jak odmienią Twój wygląd! Zamów już dziś jeden z nich i przekonaj się o ich wysokiej klasie!

Czym różnią się paski skórzane do zegarków od pasków drewnianych?

Zasadniczą różnicą jest oczywiście sam materiał, choć paski drewniane także wykorzystują popularny materiał skórzany. Jednak w przypadku pasków takich jak Morellato, jest on tylko podstawą dla całej konstrukcji – na skórze umieszczona została powłoka wykonana z drewna, która zapewnia paskowi unikalny charakter.

To Morellato jest jednym z najważniejszych producentów takich pasków do zegarków. Zapewnia tym samym możliwość wykorzystania ich w wielu różnych modelach zróżnicowanych marek, przez co jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce w jakiś sposób urozmaicić swój czasomierz – a dlaczego nie wykorzystać naturalnego tworzywa, które zaznaczy upodobania do stylu eko?