Niektórzy wybierają zegarki wyposażone w bransolety, gdyż często kojarzy się je z luksusem i wyjątkowo ekskluzywnymi zegarkami. Inni decydują się na skórzane odpowiedniki ze względu na ich elegancki charakter oraz brak uczuleń na tego typu paski. Ale dla części użytkowników to za mało i chcą czuć pełną swobodę. Co wybrać? Oczywiście paski materiałowe.

czytaj dalej

Paski Do Zegarków - Materiałowe

(75)

Popularność
 1. -20%
  Pasek Meller Silver Bimeadow 20 mm Pasek Meller Silver Bimeadow 20 mm
  Darmowa dostawa 24h
  149,00 zł 119,00 zł

  Meller Silver Bimeadow 20 mm PST-2BICOLOR

  Darmowa dostawa 24h
 2. -16%
 3. Pasek Traser Textile 22 mm Pasek Traser Textile 22 mm
  Darmowa dostawado 3 dni
  175,00 zł

  Traser Textile TS-107418

  Darmowa dostawado 3 dni
 4. -16%
 5. -16%
 6. -16%
 7. -16%
 8. -32%
Popularność

Zamów już teraz pasek tekstylny do Twojego zegarka i sprawdź, jak świetnie będzie wyglądał. Nie czekaj – wybierz go jeszcze dziś!

Materiałowe paski do zegarków – jakie wybrać?

W ofercie naszego sklepu znaleźć można liczne rodzaje pasków wykonanych z wysokiej klasy tkanin lub wzmacnianych splotów wytrzymałych nici. Dzięki ich odporności na ścieranie i uszkodzenia będą doskonałymi dodatkami do każdego zegarka, gdyż nawet w trudnych warunkach pozostaną na swoim miejscu. Będą także idealne dla miłośników pływania, ponieważ w odróżnieniu od skóry, paski wykonane z materiału świetnie sprawdzają się pod wodą. W ofercie znaleźć można paski tekstylne wykonane przez firmę Suunto, specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich w nowatorskich smartwatchach Suunto. Nie brakuje także marki Morellato, jednego z najpopularniejszych producentów pasków do zegarków.