Niektórzy wybierają zegarki wyposażone w bransolety, gdyż często kojarzy się je z luksusem i wyjątkowo ekskluzywnymi zegarkami. Inni decydują się na skórzane odpowiedniki ze względu na ich elegancki charakter oraz brak uczuleń na tego typu paski. Ale dla części użytkowników to za mało i chcą czuć pełną swobodę. Co wybrać? Oczywiście paski materiałowe.

czytaj dalej

Paski Do Zegarków - Materiałowe

(66)

Popularność
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. -15%
  Pasek Meller Silver Bimeadow 20 mm Pasek Meller Silver Bimeadow 20 mm
  Darmowa dostawa 24H
  149,00 zł 126,00 zł

  Meller Silver Bimeadow 20 mm PST-2BICOLOR

  Darmowa dostawa 24H
 4. -9%
 5. -9%
 6. Pasek Traser Textile 24 mm Pasek Traser Textile 24 mm
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 7 dni
  130,00 zł

  Traser Textile 24 mm TS-110443

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 7 dni
Popularność

Zamów już teraz pasek tekstylny do Twojego zegarka i sprawdź, jak świetnie będzie wyglądał. Nie czekaj – wybierz go jeszcze dziś!

Materiałowe paski do zegarków – jakie wybrać?

W ofercie naszego sklepu znaleźć można liczne rodzaje pasków wykonanych z wysokiej klasy tkanin lub wzmacnianych splotów wytrzymałych nici. Dzięki ich odporności na ścieranie i uszkodzenia będą doskonałymi dodatkami do każdego zegarka, gdyż nawet w trudnych warunkach pozostaną na swoim miejscu. Będą także idealne dla miłośników pływania, ponieważ w odróżnieniu od skóry, paski wykonane z materiału świetnie sprawdzają się pod wodą. W ofercie znaleźć można paski tekstylne wykonane przez firmę Suunto, specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich w nowatorskich smartwatchach Suunto. Nie brakuje także marki Morellato, jednego z najpopularniejszych producentów pasków do zegarków.