Gwarancja autentyczności zegarków Zegarownia

Gwarancja autentyczności zegarków

Gwarantujemy 100% autentyczności zegarków zamówionych w naszym sklepie. Jako autoryzowany diler wszystkich oferowanych przez nas marek zegarków zapewniamy, że każdy produkt oferowany przez sklep Zegarownia.pl jest w 100% oryginalny, posiada gwarancję producenta, lub polskiego dystrybutora, oryginalne opakowanie oraz instrukcję.

Nasz sklep nie oferuje replik, podrobionych, czy też używanych produktów oraz zegarków pochodzących z nieautoryzowanych kanałów dystrybucji.


Certyfikat Rzetelności (RZETELNA FIRMA)

Rzetelność oraz uczciwość naszego sklepu została potwierdzona przez Certyfikat Rzetelności - dokument nadawany firmom spełniającym jasno określone warunki dotyczące m.in. wypłacalności. Od 2014 roku Zegarownia.pl należy do programu dla przedsiębiorców Rzetelna Firma, co świadczy o solidności oraz profesjonalnym podejściu do klienta.


Gwarancja autentyczności - przeczytaj opinie klientów

Nasza strona to doskonała baza wiedzy zegarkowej. Nasi Klienci codziennie dodają nowe opinie, dzięki którym przed zakupem możesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat danego zegarka. Wymiana doświadczeń i opinii przez naszych Klientów to dla nas bardzo ważna kwestia, dzięki której działalność naszego sklepu jest autentyczna i transparentna. Sprawdź już teraz opinie na temat marek i modeli, które masz na oku.


Zegarownia.pl autoryzowanym sprzedawcą »

Opinie o zegarkach Zegarownia.pl »