Rotomaty i pudełka do przechowywania to niezbędne akcesoria dla każdego posiadacza zegarków. Produkty marki Beco Technic cechuje niepowtarzalny design oraz niezwykła dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Na przestrzeni lat zdobyli doświadczenie, dzięki któremu ich produkty są najwyższej jakości.

czytaj dalej

Beco Technic - Rotomaty i Pudełka

(46)

Popularność
 1. Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek
  Darmowa dostawado 5 dni
  2 250,00 zł

  Beco Technic Boxy BLDC 309419

  Darmowa dostawado 5 dni
 2. Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek
  Darmowa dostawado 5 dni
  2 250,00 zł

  Beco Technic Boxy BLDC 309416

  Darmowa dostawado 5 dni
 3. Etui Beco Technic Box Etui Beco Technic Box
  Dostawa 24H
  45,00 zł

  Beco Technic Box 324243

  Ocena:
  100%
  Dostawa 24H
 4. Pudełko Beco Technic Green Na 8 Zegarków I Biżuterię Pudełko Beco Technic Green Na 8 Zegarków I Biżuterię
  Darmowa dostawado 5 dni
  850,00 zł

  Beco Technic Green 309310

  Darmowa dostawado 5 dni
 5. Pudełko Beco Technic Castle Na 12 Zegarków Pudełko Beco Technic Castle Na 12 Zegarków
  Darmowa dostawado 5 dni
  1 200,00 zł

  Beco Technic Castle 309299

  Darmowa dostawado 5 dni
Popularność

Powstanie marki Beco Technic datuje się na rok 1953. Przez ten czas zyskała doświadczenie i zaufanie klientów w ponad 70 krajach na całym świecie. Marka Beco Technic w swoim portfolio posiada szeroką ofertę akcesoriów do zegarków. Rotomaty, jak i pudełka na zegarki stworzono z wysokiej klasy materiałów.

Beco Technic – pudełka na zegarek pełne stylu

Beco Technic tworzy produkty użyteczne, jak i atrakcyjne wizualnie. Różnorodne formy i kolory, powodują, że każdy może dobrać produkt, kierując się indywidualnymi preferencjami. Przydatnym produktem jest etui, w którym można przechowywać zegarek zarówno w domu, jak i w podróży. Jest ono specjalnie zaprojektowane, w taki sposób by zegarek nie przemieszczał się w trakcie podróży. Specjalne wypełnienie gwarantuje, że zegarek nie ulegnie uszkodzeniu, jak i zarysowaniu. Dla modeli na pasku idealny będzie podłużny model, dzięki któremu unikniemy zagnieceń na skórze. Zegarki na bransolecie warto przechowywać w okrągłych futerałach, w których umieszczona jest specjalna poduszka, która uniemożliwia zegarkowi przemieszczanie się.

Nowoczesne rotomary Beco Technic

Posiadacze zegarków automatycznych powinni zaopatrzyć się w wyjątkowe rotomaty marki Beco Technic. Wśród wielu propozycji, znajdziemy modele eleganckie, klasyczne, jak i te o nowoczesnym nieco futurystycznym wyglądzie. Dzięki tej różnorodności możemy dobrać rotomat do wnętrza. Beco Technic nieprzerwanie pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów. Tak jest również w przypadku rotomatów. Które działa na podstawie komponentów najwyższej jakości. Rotomaty zostały wyposażone w szereg użytecznych funkcji takich jak: możliwość ustawienia ilości dziennych obrotów, czujniki dotykowe, wbudowane programy. Ponadto urządzenia te wyposażono w silniki obracające się w różnych kierunkach (prawo, lewo, jak i naprzemiennie).

Beco Technic – niezbędne akcesoria dla zegarków

Zegarki to wyjątkowe produkty, które mogą nam służyć latami. Żeby tak się stało, warto zadbać zarówno o odpowiedni serwis, jak i przechowywanie. Dlatego warto zaopatrzyć się w produkty Beco Technic. Zarówno właściciele kwarcowych, jak i automatycznych zegarków, odnajdą produkty na miarę indywidualnych potrzeb. Ponadto zarówno rotomaty, jak i pudełka są nie tylko użytecznym, ale i ozdobnych akcesorium.