Suunto Traverse to świetny wybór dla wszystkich osób poszukujących sportowego zegarka o niesamowitej palecie możliwości.  Seria Traverse zachwyci nawet najbardziej wymagających ponieważ to esencja tego co najlepsze - połączenie szlachetnych materiałów wykorzystanych przy budowie koperty z przyjemnymi paskami z tworzywa sztucznego. 

czytaj dalej

Zegarki Suunto Traverse

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Suunto Traverse łączą się z satelitą w mgnieniu oka dzięki umieszczeniu w pierścieniu anteny łączącej się z systemem nawigacji GPS oraz GLONASS. GLONASS to rosyjski system nawigacji, który w połączeniu z amerykańskim GPS-em pozwala ustalić momentalnie pozycję oraz w działa bardziej precyzyjnie.

Smartwatch Suunto Traverse dla aktywnych

Suunto Traverse sprawdzą się na każdej wyprawie, dzięki specjalnym mapom topograficznym i łączności z telefonem nie tylko ustalimy naszą pozycję, ale również wyznaczymy trasę powrotną bądź do wybranego punktu POI. Dzięki temu bez trudu w górach znajdziemy drogę do najbliższego schroniska. Zegarek przyda się również bagpackerom i podróżnikom planującym pokonywać trasy przez cały dzień, dzięki specjalnej funkcji zegarek powiadomi nas ile zostało nam czasu od wschodu i zachodu słońca. Jest to przydatna funkcja, gdy dźwigamy na plecach namiot, pozwoli nam to znaleźć miejsce na obozowisko, zanim zapadnie zmrok.

Suunto Traverse dla aktywnych i jego dodatki

Ponadto zegarek łączy się z telefonem z systemem Android oraz iPhone - wyświetli powiadomienia zmieniając się w smartwatcha oraz bardz praktyczny codzienny zegarek. Teraz nie umknie nam żadne powiadomienie, nadchodząca wiadomość czy połączenie. Wszystko dzięki alarmowi wibracyjnemu, który będzie odczuwalny bez zakłócania ciszy.

Z zegarkiem można połączyć pas HR na klatkę piersiową, dzięki temu Traverse obliczy ilość spalonych kalorii. Pas nie znajduje się w zestawie. Zegarki Suunto Traverse objęte są dwuletnią gwrancją producenta.