Zegarki z rozbudowanym datownikiem day date

Porady

Zegarki z rozbudowanym datownikiem day date

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

02 kwietnia 2020

Chyba każdy czasami tak ma, że zdaża się od czasu do czasu pomylić dni tygodnia, czy miesiąca. Nie, że cały czas się to dzieje, ale częściej w dniach przestoju, kiedy jeden dzień od drugiego potrafi się niczym od siebie nie różnić. Wtedy myślisz, że jest piątek, a się okazuje, że dopiero środa. W takich sytuacjach może Ci się wydawać, zresztą nie tylko Tobie, że utknąłeś w pętli czasu i na nowo powtarza się dzień świstaka. Takie zjawisko możesz odczuwać, tym bardziej teraz, kiedy większość ludzi przeszła na pracę zdalną i trudno jest oddzielić codzienne obowiązki od tych biurowych.

Zegarek Davosa Newton Pilot lifestyle

Kontroluj swój dzień z zegarkami Day Date

Jednak jest na to idealny sposób. Postaraj się urozmaicać swój dzień, żeby każdy inaczej wyglądał. Oczywiście, musisz pracować, tego nie zmienimy, ale chodzi tu bardziej o czas spędzany po. Jest wiele rzeczy, które można robić - poświęcić cały wieczór na układanie puzzli, połączyć się z kamerką ze znajomymi i pograć w gry internetowe, czy choćby poczytać książki i zrobić sobie kilkugodzinny seans filmowy z popcornem i colą lub, jeśli naprawdę nie masz żadnego pomysłu, to zrób porządek w szafie i w piwnicy. Z pewnością nie będziesz się nudził.

Zegarek męski Aviator Douglas Day Date Automatic V.3.20.2.146.4 lifestyle

Jeśli natomiast, pomimo różnego urozmaicania wieczorów, dobrze - porządki w piwnicy się nie liczą, zdarza Ci się zapominać jaki dzień tygodnia, czy miesiąca aktualnie mamy, to polecamy zegarki. Tak, dobrze czytasz - zegarki :) Tylko to nie będą zwykłe klasyczne zegarki bez funkcji, nie będą to też sportowe modele. W tym przypadku proponujemy Tobie zegarki z funkcją Day Date.

Day Date - jaki zegarek wybrać?

Gwarantujemy Tobie, że wybierając zegarek z taką funkcją, już nigdy nie pomylą Ci się dni. Nawet, kiedy wrócisz do biura, dzięki niemu nie ominie Cię ważne firmowe spotkanie. Doskonale również nadadzą się takie modele dla osób starszych, które mają słaby wzrok. Większość zegarków Day Date ma duże czytelne indeksy, które w niektórych modelach są dodatkowo podświetlane. Oprócz tego świetnie sprawdzą się te modele, które mają rozbudowany datownik pokazujący pełną nazwę tygodnia.

Zegarek męski Davosa Newton Pilot Day Date Automatic 161.585.45 lifestyle

Poniżej przedstawiamy wam 3 najczęściej wybierane modele.

Zegarek Aviator Douglas Limited Edition Polska

Aviator Automatic Douglas Limited Edition Polska V.3.20.2.146.4-PL to model, który cechuje się połączeniem klasycznego i lotniczego stylu. Model będzie pasował do smart casualowego ubioru. Warto zwrócić uwagę i wybrać ten model ze względu na sam datownik dni tygodnia. Zaletą jest to, że pokazuje pełne nazwy, ale nie w języku angielskim jak to ma miejsce u większości zegarków, ale w języku polskim - co jest dosyć rzadko spotykanym rozwiązaniem. Oprócz tego zegarek został wyposażony również w datownik dni miesiąca i powłokę luminescencyjną. Warto się spieszyć z wyborem, ponieważ na cały świat wyszło jedynie 100 sztuk tego modelu!

Zegarek męski Aviator Douglas Day Date V.3.20.2.146.4-PL

Zegarek Davosa Newton Pilot Day-Date Automatic

Davosa Newton Pilot Day-Date Automatic 161.585.45 to elegancja i nowoczesność w jednym. Niebieska stylistyka została złagodzona przez srebrne elementy. Model warto wybrać ze względu na gustowny wygląd i przydatne datowniki. Koperta w srebrnym odcieniu łączy się z wygodnym, skórzanym paskiem. W odczytaniu godziny z pewnością pomogą wskazówki wypełnione masą luminescencyjną. Model jest również wodoszczelny na poziomie 50 metrów, więc nie trzeba się bać o zalanie mechanizmu np. podczas brania kąpieli.

Zegarek męski Davosa Newton Pilot Day Date Automatic 161.585.45

Zegarek Roamer Superior Day Date

Roamer Superior Day Date 508293 41 55 05 to model charakteryzujący się stylem i luksusowym wyglądem. Czerń skórzanego paska i ciemnej tarczy została przełamana srebrną kopertą i oznaczeniami tego samego odcieniu. Przejrzystą tarczę wyposażono w dwa datowniki dni miesiąca i dni tygodnia. Zaletą jest szkło szafirowe, które zabezpiecza ją przed zniszczeniem. Za precyzyjne działanie urządzenia odpowiada mechanizm kwarcowy.

Zegarek męski Roamer Superior Day Date 508293 41 55 05

Kupuj na Zegarowni!

To tylko niektóre przykłady tych niezwykłych zegarków Day Date. Po więcej modeli zapraszamy Cię na naszą stronę sklepu internetowe Zegarownia.pl. Z pewnością znajdziesz tam model, który sprosta Twoim wszystkim oczekiwaniom.


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.