Zegarki Certina DS Action to seria niezwykłych modeli, których wodoszczelność wynosi przynajmniej 20 barów. Idealnie sprawdzą się zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Solidna konstrukcja oraz materiały najwyższej jakości są gwarancją niezawodności i trwałości produktów. Zegarki z serii DS Action posiadają certyfikat chronometru zatwierdzony przez oficjalny szwajcarski instytut testowania zegarków Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres (COSC).

czytaj dalej

Zegarki Certina DS Action

(61)

Popularność
 1. Rotomat Beco w prezencie!
  Bestseller
 2. Bestseller
 3. Rotomat Beco w prezencie!
 4. Rotomat Beco w prezencie!
 5. Rotomat Beco w prezencie!
 6. Odlotowe outletowe⚡
  -22%
 7. Rotomat Beco w prezencie!
  Bestseller
 8. Rotomat Beco w prezencie!
  Bestseller
 9. Rotomat Beco w prezencie!
  Bestseller
 10. Rotomat Beco w prezencie!
 11. Rotomat Beco w prezencie!
 12. Rotomat Beco w prezencie!
 13. Rotomat Beco w prezencie!
 14. Rotomat Beco w prezencie!
 15. Rotomat Beco w prezencie!
 16. Rotomat Beco w prezencie!
 17. Rotomat Beco w prezencie!
 18. -21%
 19. Rotomat Beco w prezencie!
  Bestseller
 20. Rotomat Beco w prezencie!
  Bestseller
 21. Rotomat Beco w prezencie!
  Bestseller
 22. Rotomat Beco w prezencie!
 23. Rotomat Beco w prezencie!
 24. Rotomat Beco w prezencie!
 25. Rotomat Beco w prezencie!
 26. Rotomat Beco w prezencie!
 27. Rotomat Beco w prezencie!
 28. Rotomat Beco w prezencie!
Popularność

Zegarki Certina DS Action są w całości wykonane w Szwajcarii, dzięki czemu posiadają sygnaturę Swiss Made. Wśród bogatej oferty znajdziemy zarówno męskie, jak i damskie modele, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Spośród wszystkich modeli DS Action na szczególną uwagę zasługuje Certina DS Action Diver Sea Turtle Conservacy. Model ten wyraża troskę i zaangażowanie marki w ochronę żółwi morskich oraz ich siedlisk.

Zegarki Certina DS Action - diver godny nurka!

Marka Certina słynie z precyzji, niezawodności oraz innowacyjności. Męskie zegarki Certina DS Action Diver zostały wyposażone w praktyczną bransoletę, która podlega regulacji. Dzięki dwóm przyciskom istnieje możliwość wydłużenia sprzączki o kilka milimetrów. Umożliwia to nałożenie zegarka bezpośrednio na piankę. Jest to też ukłon w stronę panów posiadających nieco bardziej muskularne nadgarstki. Wodoszczelność modelu DS Action Diver została przetestowana w trakcie trzygodzinnego zanurzenia. Produkt spełnił restrykcyjne wymagania normy ISO 6425, dzięki czemu zyskał miano nurkowego. Ponadczasowa i elegancka stylistyka zegarków DS Action, powoduje, że sprawdzą się również do eleganckich office looków.

Zegarki Certina DS Action - kobiety kochają diamenty

Damska odsłona zegarków DS Action to połączenie precyzji mechanizmu kwarcowego Precidrive™ z biżuteryjnym kunsztem i luksusem materiałów najwyższej jakości. Tarcze poszczególnych modeli zdobią diamenty Top Wesselton o wyjątkowej barwie, dzięki której pięknie odbijają światło przy każdym ruchu nadgarstka. Niektóre modele posiadają tarcze wykonane z masy perłowej. Jest to wyjątkowy, aczkolwiek niezwykle delikatny materiał. Każdy zegarek jest unikalny, gdyż nie ma dwóch takich samych fragmentów. Certina DS Action Lady posiada również sportowe oblicze i wodoszczelność rzędu 30 barów godną prawdziwego divera. Zarówno indeksy, jak i wskazówki pokryto powłoką Super-LumiNova®. Dzięki niej można z łatwością odczytać godzinę, nawet w miejscu z ograniczonym dostępem do światła.