W sklepie Zegarownia posiadamy różne rodzaje biżuterii, jednak spośród nich wyróżnia się szczególnie marka Rosefield. Inspirowana Nowym Jorkiem, miastem mody, prędkości i niezwykłego nowatorstwa. Dzięki specyficznemu designowi, nietuzinkowym pomysłom a także wyjątkowej estetyce, z pewnością stanie się nieodłącznym elementem każdej stylizacji.

czytaj dalej

Biżuteria Rosefield

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Bransoletki Rosefield

Wśród biżuterii Rosefield znajdują się przede wszystkim bransoletki. Te niby skromne, niezbyt rzucające się w oczy elementy stroju tak naprawdę są jednym z najważniejszych dodatków, gdyż stają się widoczne podczas każdej czynności – sięgania po kawę, książkę czy podczas innych, codziennych prac. W związku z tym właściwie nieustannie są widoczne, a to oznacza, że zawsze będą podkreślać urodę posiadaczki.

Najwyższa elegancja z biżuterią Rosefield

Rosefield to specyficzna marka, cechująca się wyjątkowym minimalizmem i prostotą – stąd jej klucz do sukcesu. Nienatrętne, estetyczne i doskonale zaprojektowane ozdoby cieszą oko i przyciągają wzrok, jednak nie stają się głównym punktem, na którym skupia się spojrzenie – przeciwnie, balansują je, stawiając w centrum kobietę, posiadaczkę biżuterii. To właśnie najważniejsza zaleta biżuterii Rosefield – podkreślenie i zaznaczenie naturalnej urody, nie zaś zdominowanie całego wyglądu. Posiadaczka bransoletki Rosefield może mieć zawsze pewność, że bez względu na okoliczności, każdy doceni jej styl, szyk i elegancję.

Biżuteria Rosefield - ekskluzywny minimalizm

Materiały, którymi posługuje się marka Rosefield to przede wszystkim stal szlachetna – odporna na rdzewienie i uszkodzenia, dzięki czemu przez długie lata biżuteria pozostaje jak nowa. Kolory to przede wszystkim srebro – barwa szczególna, gdyż kojarząca się jednoznacznie z czystością, estetyką i elegancją. Drugim kolorem jest złoto, czyli barwa nieodłącznie wiązana z luksusem, przepychem i wyjątkowością. W zależności od upodobań, każda kobieta znajdzie coś, co podkreśli jej indywidualny styl i wyjątkowość.