Każdy kto zetknął się choćby z profesjonalnym uprawianiem sportu, z pewnością zna także markę Garmin, która słynie z produkcji urządzeń GPS oraz inteligentnych zegarków. Od wielu lat Garmin wspomaga sportowców w codziennych wysiłkach, by mogli pokonywać własne rekordy i samych siebie, jednak jak się okazało, nawet Garmin pokonał siebie samego – wszystko za sprawą fantastycznej linii zegarków sportowych Garmin Fenix 5!

czytaj dalej

Zegarki Garmin Fenix 5

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Garmin należy do grona najpopularniejszych marek sportowych. Nic dziwnego, ponieważ modele tej firmy to prawdziwy wzór do naśladowania. Garnim stosuje w swoich projektach najlepsze materiały, najnowocześniejsze technologie i przyjemny dla oka design, przez co pokochali go klienci na całym świecie. Już teraz zapoznaj się z najnowszą serią tej firmy - Fenix 5!

Zegarki Grmin Fenix 5 – co do zaoferowania mają te sportowe modele?

Modele z tej serii są jednymi z najbardziej zaawansowanych zegarków od marki Garmin. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS, z którego produkcji słynie cała firma, zegarki te umożliwiają bezproblemowe określanie lokalizacji użytkownika i korekty czasu, co szczególnie przydaje się przy przekraczaniu stref czasowych. Jednak to funkcje sportowe są najważniejsze w modelach tej linii – stąd nadgarstkowy czujnik tętna oraz obsługa kilkudziesięciu dyscyplin, co razem zapewni kompleksowe wspacie podczas każdego treningu – bez względu na to, czy zajmujesz się kolarstwem, biegami czy może grasz w golfa. Dla wytrwałych umieszczono w zegarku także takie funkcje jak wysokościomierz, barometr i termometr – przydatne szczególnie miłośnikom wędrówek po górach.

Zegarki Garmin Fenix 5 - bądź stale w kontakcie ze światem

Jednak nie samym sportem żyje człowiek i marka Garmin doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W związku z tym producent umieścił wewnątrz zegarków moduły, które odpowiadają za łączność z telefonem, a co za tym idzie, także za połączenie z aplikacjami społecznościowymi oraz za odbieranie powiadomień o SMS-ach i połączeniach. Dzięki modelom z serii Garmin Fenix 5 możliwe jest także zarządzanie aktualnie odtwarzanymi utworami – ćwicz, biegaj, jeżdźij, a to wszystko w rytm Twojej ulubionej muzyki!

Zegarki Garmin Fenix 5 stawiają na rozwój każdego użytkownika

W czasie intensywnych treningów kontuzje to coś normalnego – podobnie jak uszkodzenia zegarka. Czy na pewno? Nie! Nie musisz martwić się o to, że Twój Garmin Fenix 5 ulegnie uszkodzeniu – wszystko dzięki efektywnemu połączeniu stali szlachetnej, tworzywa i włókna szklanego. Tak zbudowana koperta oprze się wszystkim przeciwnościom, jakie spotkać możesz na swojej drodze. Wyświetlacz z kolei ochroni szkiełko szafirowe, które swoją odpornością na zarysowania zapobiegnie powstawaniu niedoskonałości. Twoje postępy będą wyraźne jak nigdy dotąd!


Zamów smartwatch Garmin Fenix 5 już teraz i przekonaj się, jak niezwykłe treningi czekają na Ciebie! Biegaj i osiągaj coraz lepsze wyniki dzięki dokładnym pomiarom – zamów go jeszcze dziś!

Oficjalny Sprzedawca Garmin Fenix 5 - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarownia.pl to autoryzowany sprzedawca marki Garmin Fenix 5. Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.