Marka Garmin to amerykański prominent na rynku smartwatchy sportowych, kierowanych szczególnie do profesjonalistów. Producent trafia także pod strzechy amatorów sportu, którzy kochają ruch i nie wyobrażają sobie bez niego życia. Garmin od dawna jest patronem wielu ważnych wydarzeń sportowych na całym świecie, a jego modele smartwatchy goszczą na nadgarstkach największych sportowych szych. Każda kolejna seria to wyraz miłości Garmina do tego, co nas napędza - do ruchu i działania.

czytaj dalej

Smartwatche Garmin Approach

(1)

Popularność
 1. -18%
  Zegarek sportowy Garmin Approach® S62 Zegarek sportowy Garmin Approach® S62
  Darmowa dostawa 24h
  2 399,00 zł 1 972,00 zł

  Garmin Approach® S62 010-02200-01

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Kochamy ludzi z pasją, a marka Garmin jest założona właśnie przez pasjonatów. W naszym sklepie znajdziesz zegarki najlepszych producentów na rynku zegarmistrzowskim, a szczególne miejsce zajmuje właśnie Garmin. Wśród jej obfitej w modele oferty znajdziesz kolekcję Garmin Approach - poznaj ją bliżej i przekonaj się, dlaczego jest często wybierana przez naszych klientów!

Dla miłośników golfa i sportu - Garmin Approach

Garmin od zawsze wspierał sporty i aktywność outdoorową. Nieważne czy kochasz tuptać po leśnych ścieżkach z namiotem na plecach, biegać sprintem po szlakach Tatr, przygotowując się do skyrunningowych zawodów górskich, pływać w Oceanie Atlantyckim, czy może jednak pasjonujesz się indoorowym szusowaniem na rowerku stacjonarnym - marka kocha cię całym sercem! Smartwatche Garmin Approach to seria, która powstała z myślą o pasjonatach mniej popularnego sportu, jakim jest golf. Wbrew pozorom emocje w trakcie gry w golfa są równie wielkie, co w trakcie triathlonu czy międzynarodowych zawodów pływackich. Smartwatch Garmin Approach to skuteczne narzędzie do śledzenia swoich postępów w sporcie. Dzięki licznym opcjom ułatwisz sobie zadanie na polu golfowym - opcja Green View pozwala na ręczne ustawienie chorągiewki, a Auto Shoot na sprawdzenie, gdzie wylądowała piłeczka. Oprócz funkcji golfowych z modelem można nurkować z rurką, urządzenie posiada opcję kompasu nurkowego, 42 tysiące pól golfowych, tryby biegowe i rowerowe, prognozę pogody, żyroskop, GPS i wiele innych. Kolorowy wyświetlacz jest czytelny nawet w najsilniejszym słońcu. Solidna obudowa, wygodny pasek, długi czas działania baterii - to niewątpliwie największe zalety Garmin Approach.

Smartwatche Garmin Approach - technologia dla ciebie

Sport to nie tylko zdrowie, to także sposób na wyrażanie siebie, rozładowywanie emocji i pokonywanie własnych słabości. Smartwatche sportowe Garmin Approach pozwolą ci wyrazić wszystkie swoje pasje, rejestrując każdy twój krok i działanie. Dzięki niezawodnej technologii sprzęt ten będzie twoim towarzyszem każdego kolejnego dnia i nocy, uzupełniając nie tylko outfity sportowe, ale także te w stylu casual i streetwear. Sprawdź i przekonaj się sam!