Ingersoll Watch Company to jedna z najstarszych amerykańskich manufaktur. Marka w 2012 roku obchodziła 120-lecie swojej działalności. Założyciele, Robert H. Ingersoll i jego brat, Charles, opracowali własną ideę produkcji i sprzedaży zegarków, która pozwoliła na szybkie rozsławienie marki. Od tej pory zegarek miał być urządzeniem ogólnodostępnym, które można nabyć w cenie jednego dolara i jednocześnie cieszyć się wysoką jakością wykonania.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Ingersoll

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Popularyzacja zegarków naręcznych marki Ingersol spowodowała, że w ofercie marki znalazły się również modele o niezwykle kobiecym wzornictwie. Sprawdź je już teraz!

Wysoka jakość wykonania – zegarki damskie Ingersoll

Długoletnie doświadczenie i miliony, jak nie miliardy sprzedanych egzemplarzy spowodowały, że marka poznała potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Obecnie w damskiej ofercie znajdziemy modele, których napęd stanowi mechanizm kwarcowy lub mechanizm automatyczny. W tym drugim przypadku producenci często decydują się na tarczę semi-skeleton, pozwalającą na obserwację pracy zegarka. Marka Ingersoll gwarantuje swojemu klientowi długoletnią żywotność urządzenia, którą zawdzięczać możemy nie tylko umieszczonym w środku mechanizmom, ale także stosowanym w produkcji materiałom. Do produkcji kopert wykorzystuje się wysokojakościową stal nierdzewną, która sprawnie chroni zegarek przed obiciami i zarysowaniami. Ochronę unikalnych tarcz zapewnia szkło mineralne lub jeszcze trwalsze szkło szafirowe. Co więcej, szczelna obudowa i dopracowanie nawet najmniejszego elementu czasomierza, pozwala na kontakt z wodą, bez ryzyka korozji mechanizmu. 

Zegarki damskie Ingersoll - czym jeszcze zaskakują? 

To, co wyróżnia damskie zegarki Ingersoll na tle innych marek, to również charakterystyczne wzornictwo, które doskonale jest kojarzone z kultową amerykańską manufakturą. Elegancki design kopert i bransolet dopełnia bogactwo detali umieszczonych na tarczy zegarka. Klasyczna kolorystyka sprawia, że zegarki idealnie komponują się z codzienną lub formalną stylizacją. W ofercie znajdziemy modele, których koperty zawieszone są na meshowych bransoletach oraz skórzanych paskach w odcieniach brązu, bieli, złota lub srebra - znajdziesz je w stylu vintage lub wydaniu o nieco unowocześnionym designie. Sprawdź pełną ofertę zegarków damskich Ingersoll i odnajdź model, który odzwierciedla twój charakter.