Ingersoll należy do tych zegarków, które zapadają w pamięć na zawsze. Wszystko dzięki amerykańskiej stylistyce, której marka nie waha się wykorzystywać. To oraz wysokiej jakości mechanizmy w połączeniu zapewniają jedne z najlepszych amerykańskich zegarków.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Ingersoll

(36)

Popularność
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Nowość
 9. Nowość
 10. Nowość
 11. Nowość
 12. Nowość
 13. Nowość
 14. Nowość
 15. Nowość
 16. Nowość
 17. Nowość
 18. Nowość
 19. Nowość
 20. Nowość
 21. Nowość
 22. Nowość
 23. Nowość
 24. Nowość
 25. Nowość
 26. Nowość
 27. Nowość
 28. Nowość
 29. Nowość
 30. Nowość
 31. Nowość
 32. Nowość
 33. Nowość
 34. Nowość
 35. Nowość
Popularność

Nie czekaj – zamów już dzisiaj męskie zegarki Ingersoll i sprawdź, jak świetnie do Ciebie pasują! Postaw na styl prawdziwego faceta i wybierz te amerykańskie zegarki.

Amerykańskie zegarki Ingersoll

Zegarki męskie Ingersoll to jedna z najciekawszych propozycji dla każdego nowoczesnego mężczyzny. Dzięki różnorodnym wzorcom każdy z panów znajdzie coś dla siebie, jednak jedna cecha jest wspólna – męski, stanowczy design. Część zegarków wykonana została w oparciu o klasyczne rozwiązania, czyli indeksy w formie podziałki i minimalistyczne wskazówki na jednolitej tarczy. Nie brakuje jednak też bardziej swobodnych, sportowych rozwiązań, jak choćby w zegarkach Ingersoll The Delta czy Ingersoll The Armstrong. Te mają też większe rozmiary, dzięki czemu świetnie sprawdzą się u panów o solidnej posturze. Inne modele, szczególnie Ingersoll The Bloch, zaskakują nowatorstwem wykonania, gdyż wykorzystują mostki, stosowane wyłącznie w najbardziej ekskluzywnych zegarkach.