Ingersoll należy do tych zegarków, które zapadają w pamięć na zawsze. Wszystko dzięki amerykańskiej stylistyce, której marka nie waha się wykorzystywać. To oraz wysokiej jakości mechanizmy w połączeniu zapewniają jedne z najlepszych amerykańskich zegarków.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Ingersoll

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Nie czekaj – zamów już dzisiaj męskie zegarki Ingersoll i sprawdź, jak świetnie do Ciebie pasują! Postaw na styl prawdziwego faceta i wybierz te amerykańskie zegarki.

Amerykańskie zegarki Ingersoll

Zegarki męskie Ingersoll to jedna z najciekawszych propozycji dla każdego nowoczesnego mężczyzny. Dzięki różnorodnym wzorcom każdy z panów znajdzie coś dla siebie, jednak jedna cecha jest wspólna – męski, stanowczy design. Część zegarków wykonana została w oparciu o klasyczne rozwiązania, czyli indeksy w formie podziałki i minimalistyczne wskazówki na jednolitej tarczy. Nie brakuje jednak też bardziej swobodnych, sportowych rozwiązań, jak choćby w zegarkach Ingersoll The Delta czy Ingersoll The Armstrong. Te mają też większe rozmiary, dzięki czemu świetnie sprawdzą się u panów o solidnej posturze. Inne modele, szczególnie Ingersoll The Bloch, zaskakują nowatorstwem wykonania, gdyż wykorzystują mostki, stosowane wyłącznie w najbardziej ekskluzywnych zegarkach.