Męskie zegarki Versus Versace ucieszą miłośników wyrazistych i oryginalnych dodatków. Siostrzana marka włoskiego domu mody, zainspirowana stylem Donatelli Versace, stawia na oryginalne ubrania i dodatki, które świetnie odwzorują charakter buntowniczych osobowości.

czytaj dalej

Zegarki męskie Versus Versace ®

(7)

Popularność
 1. -38%
  Zegarek męski Versus Versace Domus Zegarek męski Versus Versace Domus
  Darmowa dostawa 24h
  495,00 zł 309,00 zł

  Versus Versace Domus VSP1O0321

  Darmowa dostawa 24h
 2. -31%
  Zegarek męski Versus Versace Runyon Zegarek męski Versus Versace Runyon
  Darmowa dostawa 24h
  1 150,00 zł 789,00 zł

  Versus Versace Runyon VSP1L0521

  Darmowa dostawa 24h
 3. -45%
  Zegarek męski Versus Versace Urban Generation 										Zegarek męski Versus Versace Urban Generation
  Darmowa dostawa 24h
  875,00 zł 479,00 zł

  Versus Versace Urban Generation VSP1W0319

  Darmowa dostawa 24h
 4. Odlotowe outletowe⚡
  -42%
 5. Odlotowe outletowe⚡
  -47%
 6. -59%
 7. Odlotowe outletowe⚡
  -48%
Popularność

Versus Versace to projekty stworzone z myślą o osobach odważnie kroczących przez życie, nieprzejmujących się konwenansami i lubiących wyrażać się za pomocą wyglądu. Przypadną do gustu ludziom ceniącym ciekawe, awangardowe rozwiązania.

Zegarki męskie Versus Versace - początki niezwykłej marki z Włoch

W 1989 roku Gianni Versace postanowił rozszerzyć swoją działalność i oprócz znanego już wtedy domu mody powołał do istnienia markę Versus Versace. Luksusowy charakter dotychczasowych projektów został w nowej firmie dostosowany do potrzeb większej liczby ludzi, głównie za sprawą atrakcyjnych cen. Tworzone przez nią odzież i dodatki odwzorowują buntowniczy charakter ówczesnego społeczeństwa, a za inspirację często służy im awangarda. Użyte w nazwie słowo „versus”, czyli ‘kontra, sprzeciw’ doskonale oddaje charakter tych rzeczy. W 2016 roku dyrektor kreatywną marki została siostra założyciela, Donatella Versace, która tchnęła w projekty niepowtarzalny styl.

Versus Versace - zegarek męski dla zwolenników oryginalnego dodatku

Solidna bransoleta ze stali, pasek ze skóry, a może z silikonu? Wybór należy do Ciebie. Tym, co łączy je wszystkie, są oryginalne zdobienia, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Versus Versace łamie stereotypy, umieszczając na tarczach męskich zegarków kryształki. Wśród zdobień powtarzającym się motywem jest głowa lwa - znajdziemy ją na powierzchni cyferblatu, przy kopercie czy na pasku. Datowniki dni miesiąca i tygodnia czy chronograf to elementy, które nadają tym produktom praktyczny wymiar.

Sklep z zegarkami męskimi Versus Versace w Warszawie

Wybierz zegarki męskie Versus Versace - sklep Zegarownia to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór zróżnicowanych modeli i gwarantowaną wysoką jakość! Wybierz najlepsze zegarki męskie Versus Versace w Warszawie!