Marka szwajcarskich zegarków Aerowatch stanowi przykład tego, jak powinny być tworzone czasomierze. Dzięki długiej tradycji, klasycznym wzorcom oraz niezwykłemu przywiązywaniu wagi do najmniejszych detali, produkty Aerowatch stanowią rewelacyjny wybór każdego, kto poszukuje wysokiej jakości zegarka, który będzie jednocześnie niezwykle estetyczny. Wśród czasomierzy marki Aerowatch specyficzną kategorię zajmują damskie zegarki. Te niezwykłe czasomierze to prawdziwy rarytas dla każdej pani, której nie wystarczą zwykłe modele, ale potrzebuje czegoś specjalnego. Takie są właśnie modele Aerowatch.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Aerowatch

(2)

Popularność
 1. -44%
  Zegarek damski Aerowatch Les Grandes Classiques Quartz Zegarek damski Aerowatch Les Grandes Classiques Quartz
  Darmowa dostawa 24h
  2 870,00 zł 1 600,00 zł

  Aerowatch Les Grandes Classiques Quartz 42980-RO03

  Darmowa dostawa 24h
 2. Odlotowe outletowe⚡
  -43%
Popularność

Damskie zegarki Aerowatch to kwintesencja kobiecości. Te subtelne modele skrywają bardzo dobrze wykonane mechanizmy. Ich wykonanie to perełka sztuki zegarmistrzowskiej. Dopracowane w każdym calu, będą cieszyły oko jego właścicielki na lata!

Damskie zegarki Aerowatch – szwajcarska precyzja

W zegarkach damskich Aerowatch producent zawarł wyłącznie najwyższej jakości mechanizmy szwajcarskie, co gwarantuje perfekcyjną kulturę pracy oraz długotrwałe funkcjonowanie. W ofercie znajdują się zarówno zegarki kwarcowe, które zasila znajdująca się wewnątrz wydajna bateria oraz automatyczne – napędzane ruchem ręki ich właścicielki. Różnią się one zasadami swojego funkcjonowania, ale zbliża je jedno – niezwykle dokładna praca. Zegarki z mechanizmem automatycznym mogą przydać się aktywnym paniom, które cały dzień pozostają w ruchu – tylko w taki sposób będzie można utrzymać zegarek w stanie ciągłego zasilenia. Natomiast modele kwarcowe to świetna propozycja dla kobiet, które od swojego zegarka wymagają nieustannej aktywności i cenią brak ingerencji w jego pracę.

Niezwykłe piękno szwajcarskich zegarków damskich Aerowatch

Damskie zegarki Aerowatch stanowią nie tylko przykład wyjątkowej precyzji, ale także wspaniałego wyglądu, z którym nie może równać się żaden inny zegarek. Dzięki klasycznemu wzornictwu połączonemu z nowatorskimi pomysłami, damskie zegarki Aerowatch stanowią nowe spojrzenie na budowę klasycznych analogowych czasomierzy. Jednym z najlepszych przykładów jest model Aerowatch 1942 Night and Day, który nie tylko wyświetla aktualną porę dnia, ale robi to dzięki obrotowemu dyskowi, zajmującemu więcej niż połowę tarczy! Tak ekskluzywny damski zegarek jest idealnym wyborem każdej pani, która liczy na niebanalność oraz unikalność posiadanych przez siebie przedmiotów.

Zegarki damskie Aerowatch, czyli klasyczny styl

Prawdziwie klasyczne zegarki szwajcarskie – tak można opisać markę Aerowatch. Jednym z przykładów jest między innymi model Aerowatch 1942 Lady Elegance Automatic, który swoim wykonaniem przypomina jedne z pierwszych produkowanych czasomierzy z przełomu stulecia. Warto wspomnieć tutaj o giloszowanej tarczy tego zegarka, która stanowi współczesny akcent. Tymczasem model Aerowatch 1942 Butterfly Limited Edition to świetnie zaprojektowany damski zegarek, którego cechą charakterystyczną jest niespotykane zdobienie perłowej tarczy – zdobienia w formie motyli oraz wiotkich gałązek nadają zegarkowi wrażenie lekkości. Elegancko zaprojektowane wskazówki nadają estetycznego smaczku, natomiast diamencik na godzinie dwunastej to subtelna nuta luksusu.