Meller to hiszpański producent dodatków do stroju, tworzący między innymi stylowe okulary. Marka ta została założona w 2014 roku w słonecznej Barcelonie i szybko zyskała popularność na świecie. Jej wyjątkowe produkty można dziś kupić w ponad 20 krajach.

czytaj dalej

Okulary Meller

(57)

Popularność
Popularność

W sklepie Zegarownia oferujemy szeroki wybór okularów Meller. Są one dostępne w przystępnych cenach. Bogactwo wzorów, kształtów i kolorów gwarantuje, że wybierzesz wśród nich idealny model dla siebie.

Okulary Meller - modny dodatek przeciwsłoneczny

Okulary Meller to akcesoria wyróżniające się swym modnym designem, wykonane z najwyższej jakości materiałów i w pełni bezpieczne dla zdrowia - świadczy o tym uzyskany przez nie atest CE, potwierdzający ich zgodność z normami UE. Ich oprawki stworzono między innymi z nieuczulającego poliwęglanu oraz stali. Soczewki modeli wzbogacono o polaryzację i chroniący oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym filtr UV. Są one też pokryte specjalistyczną powłoką anti-scratch, która zabezpiecza je przed zarysowaniami.

Okulary Meller, czyli styl na co dzień

Oprócz okularów przeciwsłonecznych firma Meller proponuje także egzemplarze służące do codziennej pracy przy komputerze. Ich szkła „zerówki” zostały wyposażone między innymi w filtr Blue Light, blokujący niebieskie światło emitowane przez takie urządzenia elektroniczne, jak tablet, telefon czy laptop. Jeżeli szukasz wyjątkowych okularów, które zapewnią Ci atrakcyjny wygląd i zadbają o Twój wzrok - okulary Meller z pewnością będą dobrym wyborem.