Ice-Watch to świetne, znane w całej Europie zegarki przeznaczone dla mężczyzn z oryginalnym i zawsze modnym deasignem. Dzięki temu czasomierz IceWatch to idealny dodatek na co dzień, który będzie pasował do każdego stroju. Dostępny w kilku rozmiarach - takich jak Big czy Unisex. Ice Watch to zegarki, których styl jest rozpoznawalny niemal natychmiast. Lekkie, wykonane z tworzywa sztucznego modele wyróżniają się niepowtarzalną kolorystyką w odważnych kompozycjach oraz stylem, który jest połączeniem elementów sportowych z eleganckimi dodatkami.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Ice-Watch

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wśród zegarków Ice-Watch można znaleźć zarówno modele typowo sportowe, jak i eleganckie. Dzięki tak dużej różnorodności poszczególne kolekcje podobają się i nastolatkom, i osobom dorosłym. Wszystkie modele łączy jednak jedno – wzornictwo, które pozwala właścicielowi zegarka wyróżnić się z tłumu za pomocą zwracającego uwagę dodatku.

Dlaczego zegarki Ice Watch dla mężczyzn są tak popularne?

Zegarki męskie Ice-Watch, które oferujemy klientom naszego sklepu internetowego, to modele pochodzące z kilku cieszących się popularnością kolekcji. Wśród nich znalazły się zegarki męskie Ice-Watch Style, w których sportowym detalom towarzyszą eleganckie dekoracje ze stali szlachetnej w kolorze złota. Dzięki klasie wodoszczelności do 100 metrów zegarki z tej serii doskonale nadają się do uprawiania sportów wodnych. Zegarki są dostępne zarówno w kolorze klasycznej czerni, jak również zieleni i granatu.

Męskie zegarki Ice Watch - vintage zawsze w modzie

Inną interesującą propozycją są zegarki męskie Ice-Watch Vintage. To seria inspirowana stylem retro, którego przejawem jest między innymi stonowana kolorystyka – beże, brązy oraz biel. Zegarki posiadają duże tarcze, w których kolor tła kontrastuje z kolorami wskazówek oraz indeksów. Wszystkie modele z kolekcji Vintage posiadają paski wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej.

Zegarek Ice Watch dla panów - miejski styl najwyższej jakości

Klientom, którzy szukają wyrazistego dodatku w żywych kolorach, możemy polecić zegarki męskie Ice-Watch Chrono Electrik. Tarcze tych zegarków natychmiast przykuwają uwagę kolorowymi elementami oraz efektownie podkreślonymi chronografami. Modele z serii Chrono Electrik będą odpowiednie dla mężczyzn lubiących ubierać się w sportowym stylu i prowadzących aktywny tryb życia. Zegarki są wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego, co zapewnia komfort użytkowania w każdej sytuacji. W naszym sklepie dostępne są zegarki z pomarańczowymi, fioletowymi, niebieskimi i zielonymi elementami.

Z czego wykonane są męskie zegarki Ice Watch?

Pasek wykonany może być z najwyższej jakości tworzywa, lub wysokiej jakości ciemnego jeansu z jasnymi przeszyciami. Tarcza w zegarkach Ice Watch może przybierać najróżniejsze kolory, zazwyczaj znajduje się na niej datownik umożliwiający odczyt bieżącej daty oraz mineralne szkiełko. Zegarki wyposażone w japońskie mechanizmy Miyota, najczęściej posiadają również klasę wodoszczelności 10ATM-100M-10Bar.