Linia Ice Watch City to modele wyjątkowe ze względu na swój unikalny design. Producenci postanowili bawić się modą i zaoferowali zegarki na lakierowanych, skórzanych paskach o niespotykanej kolorystyce i zdobieniach - od połyskujących róży po brokatowe i mocno świecące złoto i srebro. Zegarki są skierowane przede wszystkim do kobiet lubiących minimalizm wzbogacony o unikatowe zdobienia. Tarcze modeli Ice Watch City posiadają czytelne cyferblaty z indeksami podzielonymi na godziny oraz logo umieszczone pod godziną dwunastą. Każda posiadaczka zegarka Ice Watch Ice City może czuć się w nim wyjątkowo.

czytaj dalej

Zegarki Ice-Watch City

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Ice Watch Ice City to fantastyczny wybór, bez względu na upodobania właścicielki lub właściciela - ich niezwykły design z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Wybierz je już teraz i sprawdź ich fantastyczną stylistykę.

Ice Watch City - zegarki męskie  

Pomimo brokatowych zdobień i typowo damskich kolorów, Ice Watch City to też zegarki, które są skierowane również do mężczyzn. W ofercie znajdziemy modele o neutralnej kolorystyce i nieco innym wyglądzie tarcz - czarne stalowe koperty umieszczone na skórzanych paskach o eleganckiej fakturze w kolorach czerni, beżu i brązu. Cyferblaty są bardziej stonowane, posiadają również podział minutowy. W serii Ice City wyjątkiem jest model 001358 z indeksami w formie liczb arabskich, co czyni go najbardziej eleganckim i funkcjonalnym zegarkiem z całej linii.