Męskie zegarki Lacoste to szeroki wybór artykułów, których jakość zachwyca użytkowników. Marka rozpoczęła swoją działalność jeszcze w latach trzydziestych ubiegłego wieku, budując od tej pory swoją renomę. Logo z krokodylem czyni produkt bardziej prestiżowym i pożądanym. Wśród produktów, które wprowadziła na rynek marka, nie brakuje zegarków dla mężczyzn. Znajdziemy tu modele o zróżnicowanej kolorystyce, innym kształcie koperty oraz stworzone z wykorzystaniem odmiennych tworzyw.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Lacoste

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Lubisz popularny ostatnio styl smart casual, który doskonale wpisuje się zarówno do stylizacji formalnej, jak i codziennej? Postaw na męski zegarek Lacoste. Przez wiele lat działalności marka wyrobiła sobie swój wyjątkowy styl, który pasuje do wszystkiego. A jaki męski zegarek Lacoste chcesz ty?

Lacoste - męskie zegarki o sprawdzonej wytrzymałości

Koperta Zegarków Męskich Lacoste wykonana jest ze stali szlachetnej lub z tworzywa sztucznego. To drugie nadaje modelom jeszcze bardziej sportowego charakteru. Koperty mają kształt okrągły lub prostokątny, a także zróżnicowaną wielkość. Marka wyposaża swoje zegarki w paski wykonane między innymi ze skóry, ale dostępne są też modele na pasku z tworzywa sztucznego czy kauczuku. Ten ostatni materiał charakteryzuje się elastycznością i nie powoduje uczuleń. To znakomita propozycja dla alergików.

Elegancja i funkcjonalność w zegarkach męskich Lacoste

Zegarki Męskie Lacoste to zarówno proste i sportowe propozycje, jak też bardziej eleganckie zegarki nadające się też na formalne okazje. Urządzenia Lacoste napędza mechanizm kwarcowy, który zapewnia precyzyjny pomiar. Dodatkowymi funkcjami, jakie znajdziemy na tarczach zegarków, są datownik i stoper. Datownik umieszcza się na godzinie trzeciej lub szóstej, zaś stoper to najczęściej dodatkowe małe tarcze widniejące na głównej. Klasa wodoszczelności Zegarków Męskich Lacoste waha się od 30 m, przez 50 m, aż do 100 m. Poziom 30 m pozwala nam jedynie zachlapać zegarek bez ryzyka uszkodzenia mechanizmu. Klasa wodoszczelności 50 m oznacza odporność na zamoczenie urządzenia, zaś przy wodoszczelności na poziomie 100 m możemy nawet nurkować z ulubionym modelem na nadgarstku. Wybór jest ogromny i każdy bez problemu znajdzie tutaj odpowiedni model dla siebie. Mimo, że marka Lacoste kojarzy się ze sportem i koszulkami polo, niektóre modele zegarków stanowią wręcz elegancką propozycję. Nie brakuje oczywiście typowo sportowych zegarków, które są zrobione z tworzywa sztucznego lub kauczuku. Te materiały podkreślają swobodny i sportowy styl.

Jaki mechanizm jest w męskim zegarku Lacoste?

Wytrzymałe materiały pozwalają cieszyć się zegarkiem przez długi czas, a niezawodny mechanizm kwarcowy dokładnie wskazuje godzinę. Zapewniają one wytrzymałość zegarków, a dbałość o detale pozwala nadać im niepowtarzalny styl. Logo z krokodylem na tarczy to trafiony wybór, jeśli ktoś chce podążać za najnowszymi trendami i wybierać cenione marki.

Doskonała kolorystyka zegarków Lacoste

Wśród Zegarków Męskich Lacoste znajdziemy zarówno bogato wyposażone i wzorzyste propozycje, jak też minimalistyczne projekty, które na tarczy posiadają jedynie słynne logo i przesuwające się wskazówki. Jasne i ciemne tarcze chronione są przez szkiełko mineralne, które charakteryzuje się trwałością. Wśród barwnych elementów znajdziemy błękit, róż czy pomarańcz, a także zieleń idealnie zestawiającą się z krokodylem w logo. W ciągu swojej długiej historii firma wprowadziła na rynek naprawdę satysfakcjonującą ofertę zegarków męskich.