Lacoste to marka, która kojarzy się wielu osobom z odzieżą dla tenisistów, ale trzeba pamiętać, że to również uznany na całym świecie brand modowy. W ofercie posiada on również biżuterię i zegarki. Te ostatnie to między innymi innowacyjna kolekcja Kea, która zdobywa serca użytkowników na całym świecie.

czytaj dalej

Zegarki Lacoste Kea

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Lacoste od wielu lat cieszy nas nowoczesnymi, ale również pełnymi dobrego smaku projektami, które spodobają się każdemu. Lacoste to przecież sportowa marka, która stawia na komfort zegarków, które tworzy. Sprawdź co do zaoferowania ma seria Kea!

Lacoste Kea - idealny, kobiecy dodatek

Zegarki Lacoste Kea to nowe podejście do sposobu odczytywania godziny - godzina wskazywana jest na indeksach, zaś jedyna wskazówka w zegarku wskazuje aktualne minuty. Ponadto to modne zestawienie kolorów i materiałów. To zdecydowanie jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych propozycji, jakie oferuje nam marka. Modele te z pewnością przypadną do gustu osobom, które cieszą się życiem, lubią słoneczne i ciepłe kolory, a także szukają nietuzinkowych dodatków. Zegarek Lacoste Kea to znakomity sposób na wyróżnienie się z tłumu. Jest propozycją dla optymistów oraz osób które lubią modne zegarki.

Oficjalny Sprzedawca Lacoste Kea - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarownia.pl to autoryzowany sprzedawca marki Lacoste Kea. Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.