Lacoste to oznaka tego co modne. Marka słynie z produkcji artykułów będących zawsze na topie. Wśród zegarków królują innowacyjne modele, które reprezentują sobą sportową elegancję. Jeżeli zależy nam na modnych dodatkach, podążaniu za trendami oraz na komforcie, warto postawić na produkty firmy. Jedną z propozycji, które zwracają na siebie uwagę szerokiego grona klientów, są zegarki Lacoste Tokyo.

czytaj dalej

Zegarki Lacoste Tokyo

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Lacoste Tokyo to kwintesencja eleganckiego stylu. Dzięki zegarkom z tej serii poznasz jakość najwyższej klasy prosto od Lacoste. Już teraz wybierz model, który doskonale wpisze się w każdy styl i wybierz zegarki Lacoste Tokyo.

Zegarki Lacoste Tokyo - najwyższa jakość

Jednokolorowe modele to propozycja dla osób pragnących być zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami. Minimalistyczny wygląd zegarków Tokyo nie ujmuje im wyjątkowości czy funkcjonalności. To właśnie wykorzystanie tak opracowanego designu sprawiło, że kolekcja natychmiast zwróciła na siebie uwagę. Są to zegarki pasujące do każdego wieku, każdej kreacji oraz każdego stylu. Dominacja jednego koloru sprawia, że całość jest bardzo gustowna i elegancka. Nie traci jednak sportowej nuty, która towarzyszy wszystkim produktom Lacoste. Koperta, pasek i tarcza maja taki sam kolor. Zegarek prezentuje się oryginalnie i stanowi doskonałą propozycję prezentu dla kogoś bliskiego. Zastosowano tutaj mechanizm kwarcowy, który napędzany jest energią pochodzącą z baterii. Działa perfekcyjnie i dokładnie. Zegarki Lacoste Tokyo posiadają okrągłą kopertę wykonaną z wytrzymałego tworzywa. Większość modeli wyposażono w paski zrobione z delikatnego silikonu, który stanowi bardzo wygodne i trwałe rozwiązanie. Solidność zapewnia pasek ze skóry, który znajdziemy nie we wszystkich modelach. Warto wiedzieć, że paski z silikonu nie są tym samym, co paski gumowe z tanich tworzyw. Nie mamy tutaj problemów z pocącą się ręka pod zegarkiem, a ponadto silikon nie chłonie zapachów. Koperta została pokryta warstwą PVD. Całość wygląda skromnie, a zarazem elegancko.

W prostocie siła - Lacoste Tokyo

W prostocie zegarków Tokyo leży ich urok. Nie mają rzymskich czy arabskich cyfr, a na tarczy uwagę zawracają tylko przemieszczające się wskazówki oraz logo ze słynnym krokodylem. Pochodzi ono od przezwiska założyciela marki - René Lacoste był nazywany „aligatorem”, ponieważ posiadał charakterystyczną teczkę ze skóry aligatora. Ponadto przezwisko to odzwierciedlało jego zachowanie na korcie tenisowym. Zielony gad na stałe zadomowił się w historii firmy, która dzisiaj wyznacza obowiązujący styl.

Jak rozpoczęła się historia marki Lacoste?

Jej historia zaczęła się w latach trzydziestych, kiedy René Lacoste postanowił wprowadzić na rynek koszulki polo z krótkim rękawem i wyhaftowanym aligatorem. Koszulka stylizowana na tenisową zawojowała rynek i stało się to początkiem historii jednej z najbardziej znanych marek modowych na świecie. Od początku swojego istnienia firma stawia na produkty wysokiej jakości, które odpowiadają obowiązującym trendom i podążają za innowacyjnymi rozwiązaniami. Swobodny, sportowy styl połączony z odrobiną elegancji to właśnie Lacoste. Doskonałym obrazem tej idei są zegarki Lacoste Tokyo. Ich nazwa pochodzi od miasta, które jest symbolem szybkiego rozwoju, nowoczesności oraz pędzących przed siebie mieszkańców. Marka jest znana z oznaczania swoich kolekcji nazwami miast.