Lacoste to marka założona przez francuskiego tenisistę René Lacoste w 1933 roku. Sportowiec ten wyróżniał się nietypowym, jak na tamte czasy stylem. To on po raz pierwszy pojawił się na korcie w samodzielnie zaprojektowanej białej koszulce polo z krótkimi rękawami, choć obowiązująca moda nakazywała coś zupełnie innego. Ludziom bardzo spodobały się modowe pomysły zawodnika - i stąd pojawił się u niego pomysł, by razem z największym w kraju producentem dzianin Andre Gillierem stworzyć własną firmę odzieżową.

czytaj dalej

Zegarki Lacoste 80Th Anniversary

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Dziś Lacoste jest znana na całym świecie i każdy rozpozna jej logo - zielonego krokodyla. Do produktów sprzedawanych przez tę markę należą obecnie ubrania, okulary, buty, perfumy i zegarki. Jedną z serii zegarków tej marki jest 80th Anniversary, której produkty znajdziesz w ofercie sklepu Zegarownia.

Zegarki Lacoste 80th Anniversary - kolekcja limitowana

Lacoste 80th Anniversary to limitowana kolekcja zegarków, która powstała, aby upamiętnić 80. rocznicę powstania firmy. Należące do niej modele posiadają oryginalne ośmiokątne koperty z tworzywa i są utrzymane w typowej dla Lacoste stylistyce. Ich okrągłe tarcze z indeksami liniowymi i cyframi arabskimi zostały wyposażone we wskazówki w intensywnych barwach, kontrastujących z kolorystyką reszty urządzenia. Paski, na których zawieszono zegarki, zostały wykonane z łatwego w czyszczeniu, wygodnego i wytrzymałego silikonu. Warto wspomnieć o podkolekcji 80th Anniversary Chronograph - czyli egzemplarzach z umieszczonymi na cyferblacie sub-tarczami praktycznego chronografu.

Kup zegarek Lacoste 80th Anniversary w Zegarowni

Modele z serii 80th Anniversary to dobry wybór dla każdego, kto chce stać się posiadaczem oryginalnego zegarka z edycji limitowanej. Ich charakterystyczny wygląd z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym trzymane w sportowej stylistyce kolorowe dodatki do stroju. Planujesz zakup jednego z odmierzaczy czasu z tej niezwykłej kolekcji? Przejrzyj nasz katalog zegarków Lacoste 80th Anniversary, dostępnych zarówno w stacjonarnym, jak i internetowym sklepie Zegarownia.