Lacoste to marka, która kojarzy się wielu osobom z odzieżą dla tenisistów. Produkty marki to nie tylko odzież. W ofercie posiada ona również biżuterię i zegarki. Te ostatnie to między innymi fantastyczna kolekcja Goa, która podbija rynek na całym świecie.  Zegarki Lacoste Goa to eksplozja barw. Niełatwo ominąć je wzrokiem, ponieważ wyróżniają się wśród wielu innych dostępnych an rynku modeli. To zdecydowanie jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych propozycji, jakie oferuje nam marka.

czytaj dalej

Zegarki Lacoste Goa

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Goa to w rzeczywistości stan Indii leżący na zachodniej części Półwyspu Indyjskiego. Lasy spotykają się tutaj z piaszczystymi plażami i błękitną wodą. Przepiękny, ciepły i obfitujący w soczyste kolory krajobraz stał się inspiracją do stworzenia barwnej kolekcji zegarków sygnowanych przez jedną z najbardziej znanych marek świata. Modele te z pewnością przypadną do gustu osobom, które cieszą się życiem, lubią słoneczne i ciepłe kolory, a także szukają nietuzinkowych dodatków. Zegarek Lacoste Goa to znakomity sposób na wyróżnienie się z tłumu. To propozycja dla optymistów oraz osób gustujących w kolorystycznym szaleństwie.

Wytrzymałość i wodoszczelność zegarków Lacoste Goa

Zegarki Lacoste Goa charakteryzują się wodoszczelnością na poziomie 30 m. Są dzięki temu odporne na zachlapanie. Można je mieć na ręce podczas mycia rąk czy spaceru w deszczu. Posiadają sportowy styl, ale nie brakuje im nutki elegancji. Do stworzenia koperty wykorzystano tworzywa sztuczne posiadające wysoką wytrzymałość na uszkodzenia. Paski zegarków Goa robione są z tworzywa sztucznego lub kauczuku, który stanowi odpowiednie rozwiązanie dla alergików. Tarcza posiada najróżniejsze kolory, podobnie jak wskazówki. Wiele modeli posiada wskazówkę sekundnika w odmiennym kolorze niż pozostałe dwie. Bardzo często jest to kolor czerwony fantastycznie komponujący się z zielonym krokodylem na tarczy.

Zegarek Lacoste Goa, czyli dokładność, niezawodność i styl

Zegarki Lacoste Goa nie posiadają datownika ani stopera. Nie mają też funkcji alarmu. Zachwycają swoją prostotą i oryginalnym designem. Znajdziemy tu kolor zielony, czerwony, różowy, fioletowy, żółty, pomarańczowy, czarny, biały i niebieski. Za każdy razem jest to umiejętne połączenie barw i wzorów. Zegarek ma swobodny styl i stanowi uniwersalne rozwiązanie. Wewnątrz tych modeli umieszczono japoński mechanizm kwarcowy, który działa dzięki pozyskiwaniu energii z baterii. Charakteryzuje się niezawodnością i wysoką precyzją pomiaru. Kolorowe tarcze ukryto pod szkiełkiem mineralnym. Materiał ten cechuje elastyczność, odporność na pęknięcia oraz doskonała przejrzystość. Wszystkie zegarki należące do kolorowej serii Goa posiadają gwarancję producenta. Stanowią idealny pomysł na prezent. Nie można przejść koło nich obojętnie, ponieważ kuszą magią kolorów i estetycznym wykonaniem. Wykorzystanie solidnych i wytrzymałych tworzyw zapewnia nam długie użytkowanie wybranego modelu. Producent oferuje bardziej stonowane propozycje np. w kolorach bieli i zieleni, jak też odważne połączenie barwy różowej i pomarańczowej lub fioletu z kolorem zielonym. Każdy znajdzie tutaj model trafiający w jego gust.