Lacoste to marka, która kojarzy się wielu osobom z odzieżą dla tenisistów. Produkty marki to nie tylko odzież. W ofercie posiada ona również biżuterię i zegarki. Te ostatnie to między innymi innowacyjna kolekcja Kyoto, która zdobywa serca użytkowników na całym świecie.

czytaj dalej

Zegarki Lacoste Kyoto

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Dla wiernych fanów sportu, logo marki Lacoste jest symbolem jakości i komfortu, a także wyznacznikiem stylu i podążaniem za najnowszymi trendami. Czym marka może nas zaskoczyć w serii Kyoto?

Lacoste Kyoto - synonim męskości

Zegarki Lacoste Kyoto to nowe podejście do sposobu odczytywania godziny - godzina wskazywana jest na indeksach, zaś jedyna wskazówka w zegarku wskazuje aktualne minuty. Ponadto to modne zestawienie kolorów i materiałów. To zdecydowanie jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych propozycji, jakie oferuje nam marka. Modele te z pewnością przypadną do gustu osobom, które cieszą się życiem, lubią słoneczne i ciepłe kolory, a także szukają nietuzinkowych dodatków. Zegarek Lacoste Kyoto to znakomity sposób na wyróżnienie się z tłumu. Jest propozycją dla optymistów oraz osób które lubią modne zegarki.

Oficjalny Sprzedawca Lacoste Kyoto - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarownia.pl to autoryzowany sprzedawca marki Lacoste Kyoto. Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.