Dla miłośników sportu Lacoste to synonim dobrej jakości i najlepszych materiałów. Marka stawia na komfort oraz nowoczesny design. Odkryj nowość tej marki, serię Cannes, która zachwyci każdego doskonałym wykonaniem i pięknym designem!

czytaj dalej

Zegarki Lacoste Cannes

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Lacoste od wielu lat cieszy nas nowoczesnymi, ale również pełnymi dobrego smaku projektami, które spodobają się każdemu. Lacoste to przecież sportowa marka, która stawia na komfort zegarków, które tworzy. Sprawdź co do zaoferowania ma seria Cannes!

Dobra funkcjonalność zegarków Lacoste Cannes

Zegarki Lacoste Cannes to przede wszystkim nowoczesny design, który zgrabnie łączy się z najlepszą funkcjonalnością. Ich wodoszczelność wynosi 30 metrów, co stanowi ochronę mechanizmu zegarka w trakcie przypadkowego jego zachlapania. Za precyzyjne działanie tych modeli odpowiedzialny jest japoński mechanizm kwarcowy, który działa dzięki pozyskiwaniu energii z baterii. Charakteryzuje się niezawodnością i wysoką precyzją pomiaru.

Nowoczesny design Lacoste Cannes

Zegarek zbudowany został z koperty wykonanej ze stali szlachetną najwyższej jakości, a łączy się ona ze stylowym pasek w jednolitej kolorystyce lub klasycznej bransolecie, która doskonale prezentuje się na nadgarstku. Zegarki z tej serii to przede wszystkim neutralna kolorystyka, która pasować będzie do wszystkiego. Nie brakuje tu zatem bieli, czerni i złota, które zawsze będą wyglądać stylowo.

Oficjalny Sprzedawca Lacoste Cannes - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarownia.pl to autoryzowany sprzedawca marki Lacoste Cannes. Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.