Lacoste to marka, która znana jest przede wszystkim dzięki swoim popularnym koszulkom polo. Historia firmy sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku, kiedy to René Lacoste zaprojektował pierwszą koszulkę i wkrótce powołał markę do życia. Dzisiaj Lacoste to wyznacznik stylu. Producent stawia na solidne materiały, modne wzornictwo i wysoką jakość wszystkich wyrobów. Doskonałą renomą cieszą się między innymi zegarki sygnowane przez markę z zielonym krokodylem w logo.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Lacoste

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Produkty marki Lacoste mają doskonałą jakość, a umieszczając na zegarkach swoje słynne logo, podnosi ich prestiż i czyni je pożądanymi przez wiele osób. Wśród bogatego asortymentu znajduje się spory wybór zegarków damskich Lacoste.

Zegarki damskie Lacoste dla wymagających kobiet

Nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie tutaj propozycję dla siebie. Marka oferuje wiele wzorów, wersji kolorystycznych, a do produkcji swoich zegarków wykorzystuje najróżniejsze materiały. Każdy produkt to ekskluzywna propozycja.  Zegarki Damskie Lacoste to między innymi modele na skórzanych paskach. Są one zarówno proste, jak też chociażby przeplatane, co dodaje całości finezji. Do wyrobu pasków wykorzystuje się wysokiej jakości skórę. Znajdziemy też damskie modele z paskami z tworzywa sztucznego oraz elastycznego i antyalergicznego kauczuku. Każdy może wybrać to, w czym czuje się swobodnie i wygodnie. Modelom nie brakuje oczywiście sportowego charakteru, ale znajdziemy też propozycje z nutką elegancji, które posiadają koperty pokryte PVD, skórzane paski i delikatne kobiece kolory. Ta kategoria zegarków posiada standardową wodoszczelność na poziomie 30 m. Dzięki temu zegarek nie zatrzyma się, gdy podczas mycia rąk zachlapiemy go wodą lub będziemy spacerować w deszczu. Produkty napędzane są popularnym mechanizmem kwarcowym, który dokładnie odmierza czas dzięki zastosowaniu baterii.

Wybierz damski zegarek Lacoste odporny na uszkodzenia

Koperty wykonuje się między innymi z lekkiego i praktycznego tworzywa sztucznego. Dostępne są tez modele z kopertami zrobionymi z popularnej w tej branży stali szlachetnej, która posiada wysoką wytrzymałość na uszkodzenia. Tarcza ukryta jest pod trwałym i mocnym szkiełkiem mineralnym. Marka dysponuje tutaj modelami w najróżniejszych kolorach. Tarcze są srebrne, czarne, białe, różowe, fioletowe czy niebieskie. Pozwala to wybrać model, który idealnie odpowiada naszym oczekiwaniom.

Unikalne wzornictwo w zegarkach Lacoste damskich

Wzornictwo jest kreatywne i niebanalne, co wyróżnia Zegarki Damskie Lacoste spośród wielu innych. Mamy tutaj subtelne modele z cieniutkimi wskazówkami i jasną kolorystyką, jak też odważne i finezyjne kolorowe propozycje. Koperty są okrągłe i prostokątne. Tarcze posiadają indeksy lub cyfry. Oryginalnym rozwiązaniem jest umieszczenie w miejscu indeksów poszczególnych liter składających się na nazwę marki. Dla odmiany na niektórych tarczach umieszczono jedynie charakterystycznego krokodyla i wędrujące wskazówki. Jakość zegarków jest zadowalająca, a wybór spory. Między innymi to przyciąga klientki do sklepów z Zegarkami Damskimi Lacoste. Marka uchodzi za prestiżową i jest bardzo chętnie wybierana.