Każdy naszyjnik jest czymś wyjątkowym – to nie dodatek, ale element garderoby stojący na równi z każdym innym. Ma to prostą przyczynę – najłatwiej zwrócić na niego uwagę. Dlatego podczas wyboru odpowiedniego naszyjnika musisz koniecznie zastanowić się, jaki będzie najlepiej Cię definiował, określał, jaki najlepiej opowie o Tobie wszystko.

czytaj dalej

Naszyjniki

(429)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller
 8. Bestseller
 9. Naszyjnik Bonore ze złota próby 585 Naszyjnik Bonore ze złota próby 585
  Darmowa dostawado 3 dni
  869,00 zł

  Bonore Naszyjnik - złoto 585 138183

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 10. Naszyjnik Bonore ze złota próby 585 Naszyjnik Bonore ze złota próby 585
  Darmowa dostawado 3 dni
  859,00 zł

  Bonore Naszyjnik - złoto 585 138182

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 11. Naszyjnik Bonore ze złota próby 585 Naszyjnik Bonore ze złota próby 585
  Darmowa dostawado 3 dni
  589,00 zł

  Bonore Naszyjnik - złoto 585 138171

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
Popularność

Nasz sklep - Warszawa

W sklepie Zegarownia posiadamy szeroką gamę naszyjników różnych producentów, dzięki której bez względu na zapotrzebowanie, każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Interesujące warianty kolorystyczne zapewnią doskonałe dopasowanie do każdej stylizacji, zaś materiały, z których biżuteria została wykonana, to gwarancja trwałości oraz pięknego wyglądu przez lata.

Naszyjniki najlepszych marek

Należy też zwrócić uwagę na wzory, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu. Naszyjniki to nie tylko materiał czy barwa, ale właśnie wzór zawieszki. Podążając za najnowszymi trendami i wytycznymi projektantów mody, oferujemy kolekcje utrzymane w minimalistycznym stylu, które zaprojektowały największe marki w dziedzinie designu – m.in. Michael Kors czy Guess. Posiadając biżuterię jednego z tych producentów otrzymujesz pewność, że stylizacja nią wzbogacona będzie zawsze przykuwać wzrok i cieszyć oko, zaś Ty przy każdej okazji będziesz olśniewać i zachwycać gustem.

Naszyjniki Skagen

Wśród marek naszyjników, jakie posiadamy w sklepie Zegarownia, szczególnym zainteresowaniem cieszy się Skagen, którego projektanów inspirowały przede wszystkim morskie chłody i łączenie się dwóch mórz – Bałtyku i Morza Północnego, gdzie znajduje się siedziba Skagen. Naszyjniki oferowane przez tę markę to doskonale zaprojektowana harmonia między metalem a kamieniem szlachetnym. Połączenie srebra oraz perły zapewnia dystyngowany, chłodny i elegancki wygląd, dzięki czemu każdy formalny strój znacznie zyska na tym dodatku. Sprawdzi się on również z niemal każdą kolorystyczną kombinacją, stając się najlepszym wyborem na każdą okazję.