W ofercie sklepu Zegarownia posiadamy liczne pierścionki znanych i uznanych marek, zajmujących się projektowaniem elementów garderoby od wielu lat i słynących z tego na całym świecie. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, każda kobieta będzie mogła zapewnić sobie indywidualny, niepowtarzalny szyk.

czytaj dalej

Pierścionki

(1983)

Popularność
Popularność

Eleganckie pierścionki

Pierścionek to jeden z najważniejszych elementów biżuterii, ponieważ to właśnie po jego doborze rozpoznaje się prawdziwy charakter kobiety oraz jej gust. Można także po jednym spojrzeniu ocenić, czym kieruje się w życiu. Dzięki biżuterii z naszego sklepu będziesz mogła pokazać swoją wyjątkowość oraz prawdziwą elegancję.

Najlepsze marki

Pierścionki są różne, ale tylko w sklepie Zegarownia odkryjesz ich prawdziwe oblicze i docenisz różnorodność wzorów, wariantów oraz kombinacji – zarówno kolorystycznych, materiałowych jak i związanych z kamieniami. Te ostatnie są bowiem kluczowe w budowie pierścionków, nadają im specyficznego, ekskluzywnego charakteru – tym samym nadając go też Tobie. Skagen korzysta przede wszystkim z pereł, Michael Kors wykorzystuje mnóstwo małych kamyczków do ozdoby jego produktów lub jednego, centralnie umieszczonego kryształu. Obie marki posługują się także stalą szlachetną w budowie swoich produktów – Skagen preferuje jednak srebro, natomiast Michael Kors nie ogranicza się do danego schematu kolorystycznego.

Pierścionki Guess

Na uwagę zasługuje jednak inna marka – Guess, producent wspaniałego modelu Hearts and Roses, posiadającego w głowicy fantastycznie zaprojektowany kwiat róży wykonany ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Taki pierścionek z pewnością spodoba się każdej miłośniczce motywów kwiatowych, w szczególności natomiast pasjonatce róż i podobnych im kwiatów.