Marka Out of Order prezentuje oryginalne zegarki w stylu vintage, na które nie sposób nie zwrócić uwagi. Dzięki opatentowanemu procesowi produkcji każdy model wygląda inaczej i niezwykle wyjątkowo. Postaw na niezawodność i niezastąpiony styl!

czytaj dalej

Zegarki Out Of Order

(41)

Popularność
  1. Bestseller
  2. Bestseller
  3. Nowość
  4. Nowość
  5. Nowość
  6. Nowość
Popularność

Out of Order to włoska marka, która wyróżniła się na rynku zegarmistrzowskim dzięki oryginalnej obróbce prezentowanych zegarków. Wszystkie dostępne serie to nie tylko styl, ale także wysokiej jakości materiały. Jeśli jesteś fanem stylu vintage, lubisz dodawać swoim kreacjom charakteru i stawiasz na jakość to powinieneś sprawdzić kolekcje prezentowane przez OOO.

Out of Order – jak powstały?

Zegarki Out of Order to coś zupełnie nowego i niezastąpionego na rynku. Cały zamysł na stworzenie wielu serii postarzanych zegarków, zrodził się przypadkowo. Pewnego dnia współzałożyciel Riccardo Torrisi uszkodził swój drogi zegarek i niestety nie posiadał odpowiedniej ilości środków na jego naprawę. To wydarzenie zainspirowało go stworzenia czegoś zupełnie nowego. Za sprawą połączenia sił z Claudio Dalla Mora i Dario Ceolotto w 2013 roku powstała marka Out of Order, której znakiem rozpoznawczym są oryginalne “uszkodzenia i postarzania” dostępnych modeli, wykonywane we Włoszech.

Włoski styl i jakość godna mistrza – zegarki Out of Order

Niech ich postarzony wygląd Was nie zmyli! Te modele to jakość, która powali najbardziej wymagających. Niezastąpione, precyzyjne mechanizmy, wysoka wodoszczelność i dostosowanie do trudnych warunków to nie wszystko. Materiały, z których zostały wykonane te wyjątkowe produkty vintage zapewnią możliwość używania zegarka przez naprawdę długi czas! Swój wymarzony model spośród dostępnych kolekcji odnajdą zarówno fani skórzanych pasków, jak i stalowych bransolet. Każda tarcza została uzupełniona o szczególne znaki rozpoznawcze Out of Order, takie jak nazwa samej marki, czy motyw przewodni, ukryty w napisie “Damaged in Italy”.

Out Of Order – zegarki z poczuciem humoru

Out Of Order jest zaprzeczeniem powagi panującej zazwyczaj w branży zegarmistrzowskiej. W zegarkach tej marki nie brak zabawnych akcentów skierowanych do użytkowników. Już na pierwszy rzut oka tarczę zegarków wyróżnia napis “Damaged in Italy” umieszczony w zamian za “Made in Italy”. W poszczególnych modelach znaleźć można natomiast takie sentencje jak “Pizza with pineapple is not pizza” czy “Do not cook spaghetti for more than 8 minutes”. Wydaje się zresztą, że już sama nazwa marki Out Of Order jest puszczeniem oka do użytkowników. Pomimo wyglądu zewnętrzne zegarki OOO reprezentują sobą jakość, która zadowoli najbardziej wymagających. Wyposażono je w precyzyjne, niezwykle złożone, szwajcarskie mechanizmy. Charakteryzuje je również wysoka klasa wodoszczelności i dostosowanie do trudnych warunków.

Zegarki Out of Order – dla kogo?

Te wyjątkowe modele zostały stworzone z myślą o osobach, które stawiają na oryginalność! Stylistyka tych postarzanych, włoskich zegarków to kwintesencja stylu vintage dla każdego miłośnika tego niezwykłego klimatu. Każdy egzemplarz możesz dopasować do różnorodnych kreacji i zaszaleć!

Sklep z zegarkami Out of Order w Warszawie

Out of Order to marka, którą powinien znać każdy miłośnik wyróżniającego się stylu. Już dzisiaj możesz wejść na naszą stronę zegarownia.pl lub odwiedzić nasz sklep stacjonarny w Warszawie i wybrać swojego nowego ulubieńca! Nie zwlekaj!