Marka Alpina to lider wśród szwajcarskich producentów zegarków. Dzięki odwadze w tworzeniu rewolucyjnych rozwiązań oraz dbałości o wykonanie, firma szybko osiągnęła mistrzowski poziom swoich produktów. Doceniają to nawet najbardziej wymagający klienci, jakimi są wyczynowi sportowcy, ratownicy górscy, czy strażacy.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Alpina ®

(7)

Popularność
 1. Czerwcówka: rotomat Beco gratis!
  -30%
 2. Zegarek damski Alpina Comtesse Zegarek damski Alpina Comtesse
  Darmowa dostawado 5 dni
  4 390,00 zł

  Alpina Comtesse AL-240MPW2C6B

  Darmowa dostawado 5 dni
 3. Czerwcówka: rotomat Beco gratis!
 4. -26%
 5. -20%
  Zegarek damski Alpina Comtesse Diamonds Zegarek damski Alpina Comtesse Diamonds
  Darmowa dostawado 5 dni
  4 890,00 zł 3 912,00 zł

  Alpina Comtesse Diamonds AL-240MPBD2C6B

  Darmowa dostawado 5 dni
 6. -15%
  Zegarek damski Alpina Comtesse Zegarek damski Alpina Comtesse
  Darmowa dostawado 5 dni
  4 890,00 zł 4 156,00 zł

  Alpina Comtesse AL-240MPW2C3B

  Darmowa dostawado 5 dni
 7. -30%
  Zegarek damski Alpina Comtesse Zegarek damski Alpina Comtesse
  Darmowa dostawa na zamówienie
  5 690,00 zł 3 983,00 zł

  Alpina Comtesse AL-240MPWD2C3B

  Darmowa dostawa na zamówienie
Popularność

Bogata tradycja zegarków Alpina

Historia marki rozpoczęła się w 1883 roku, za sprawą Gottlieba Hausera w Genewie. Marzeniem Hausera było stworzenie zunifikowanego związku konstruktorów zegarków, których motto będzie podobne do tego, jaki mają alpiniści, czyli wspólnego zdobywania szczytów. Przełomowym momentem w dziejach firmy był rok 1903, gdy marzenie twórcy zrealizowało się. Jak na ówcześnie obowiązujące standardy, było to odważne i nowatorskie rozwiązanie. Alpina do dziś jest jedną z najprężniej działających szwajcarskich marek, która zaskakuje dbałością o najmniejsze szczegóły swoich projektów.

Damskie zegarki Alpina - elegancja i styl

Produkty marki Alpina powinny zachwycić nawet najbardziej wymagającą fankę szwajcarskich zegarków. Damska seria Comtesse łączy niepodważalny kunszt technologiczny tej marki, ale skupia się również na eleganckim aspekcie, który dla kobiet jest bardzo ważnym elementem w wyborze odpowiedniego modelu. Srebrny pasek dodaje dużo klasy, a użycie szafirowego szkła, chroni zegarek przed zarysowaniami. Wodoszczelność na poziomie 100 metrów pozwala na pływanie i nurkowanie na niewielkich głębokościach.


Alpina to doskonała marka, która specjalizuje się w produkcji zegarków najwyższej klasy. Produkty tej marki są doskonałe dla kobiet, którym zależy na klasycznym zegarku o wysokiej wytrzymałości. Zakup zegarka Alpina to doskonała inwestycja na lata.