Smartwatche Vector Smart to odpowiedź na potrzebę posiadania estetycznie wyglądającego smartwatcha z długo działającą baterią i funkcjami śledzenia aktywności fizycznej. Vector Smart to nowa, dynamicznie rozwijająca się marka smartwatchy z polskim menu i dedykowaną aplikacją.

czytaj dalej

Smartwatche Vector Smart

(35)

Popularność
 1. -10%
 2. -10%
 3. PASEK GRATIS
 4. PASEK GRATIS
 5. PASEK GRATIS
 6. PASEK GRATIS
 7. PASEK GRATIS
 8. PASEK GRATIS
 9. PASEK GRATIS
 10. PASEK GRATIS
 11. PASEK GRATIS
 12. PASEK GRATIS
 13. PASEK GRATIS
 14. PASEK GRATIS
 15. PASEK GRATIS
 16. PASEK GRATIS
 17. PASEK GRATIS
 18. PASEK GRATIS
 19. PASEK GRATIS
 20. PASEK GRATIS
 21. PASEK GRATIS
 22. PASEK GRATIS
 23. PASEK GRATIS
 24. PASEK GRATIS
 25. -12%
  Smartwatch Vector Smart Stylish Smartwatch Vector Smart Stylish
  Darmowa dostawa 24h
  399,00 zł 351,00 zł

  Vector Smart Stylish VCTR-34-04-GR

  Darmowa dostawa 24h
 26. -12%
  Smartwatch Vector Smart Stylish Smartwatch Vector Smart Stylish
  Darmowa dostawa 24h
  399,00 zł 351,00 zł

  Vector Smart Stylish VCTR-34-03-BL

  Darmowa dostawa 24h
 27. Smartwatch Vector Smart Stylish Smartwatch Vector Smart Stylish
  Darmowa dostawa 24h
  399,00 zł

  Vector Smart Stylish VCTR-34-01-BK

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Zwykły zegarek analogowy to już dawno przeżytek. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się smart zegarki. Zegarki smartwatch wypełnione po brzegi przydatnymi funkcjami cieszą właścicieli doskonałym przystosowaniem do każdych warunków. Smartwatche to również nowoczesny design, który cieszy oko. Jedną z ciekawszych marek tworzących smartwatche jest Vector Smart. Sprawdź, co do zaoferowania mają zegarki tej marki.

Za co cenimy smartwatche Vector Smart?

Vector Smart to sportwatch do codziennych aktywności, ale również dla aktywnych osób. Czym może zaskoczyć nas ten zegarek? Przede wszystkim wydają baterią, która pozwala na niezmienną pracę zegarka od 5 do 15 dni w zależności od eksploatacji modelu. Ładowanie odbywa się dzięki wygodnej ładowarce magnetycznej USB, a jego czas wynosi 2,5 godziny. Następnym ważnym elementem zegarka Vector Smart jest menu i aplikacja w języku polskim. Specjalnie skonstruowana aplikacja Hit Fit Pro oraz smartwatcha Vector Smart odbywa się w języku polskim. Korzystanie ze smartwatcha Vector Smart jest zatem prawdziwą przyjemnością.

Możliwości smartwatcha Vector Smart

Funkcjonalność to element rozpoznawczy każdego smartwatcha. Nie jest inaczej w przypadku modeli Vector Smart. Każdy z zegarków wyposażony został w przydatny termometr. Dzięki niemu właściciel zegarka będzie wiedział, gdy jego temperatura ciała będzie zbyt wysoka lub zbyt niska. Dokładność pomiaru temperatury wynosi aż 0,2 stopnia Celsjusza. Kolejnym ważnym elementem dostępnym dla każdego fana aktywności fizycznych jest pulsometr. Co to jest? Pulsometr to funkcja, dzięki której mamy możliwość monitorować częstotliwość naszego pulsu i sprawdzać przepływ krwi w nadgarstku. Jeśli jesteś miłośnikiem biegania, ta funkcja musi znaleźć się w twoim smartwatchu.

Nie tylko aktywnością fizyczną żyje człowiek. Ważnym elementem życia każdego z nas jest sen. Dzięki aplikacji Hit Fit Pro sprawdzisz długość trwania snu głębokiego, płytkiego, ilość oraz długość przebudzeń. Od teraz poznasz nawet jakość swojego snu. Dla zabieganych osób ważne jest, by ciągle być na bieżąco z wszelkimi informacjami dostępnymi w telefonie. Dzięki możliwości wyświetlania powiadomień z telefonu w smartwatchu Vector Smart będziesz miał możliwość śledzenia najważniejszych wiadomości, które dostajesz na swojego smartfona.

Vector Smart - spersonalizuj swój smartwatch

Każdy z nas decydując się na nowy dodatek myśli nie tylko jego funkcjonalności, ale również o tym, jak wygląda. Wykończenie smartwatcha Vector Smart robi wrażenie! Dzięki naszej szerokiej ofercie zegarków jesteś w stanie wybrać swój wymarzony model spośród wielu opcji kolorystycznych. Niezależnie od tego, czy lubisz czarny, różowy, czy biały smartwatch - Vector Smart to propozycja dla ciebie.

Lubisz zmieniać swój zegarek w zależności od okazji? Nic bardziej trudnego. Personalizuj swój zegarek dzięki pięciu dodatkowych pasków. Każdy z modeli wyposażono w funkcję szybkiej zmiany paska, dlatego do jej podmiany nie potrzebujesz żadnych narzędzi.Każdy ze smartwatchy Vector Smart wyposażono w możliwości personalizacji wyglądu tarczy. W aplikacji Hit Fit Pro dostępna jest cała gama dostępnych opcji zmiany tarcz zegarka.

Smartwatch Vector Smart - zarządzaj aktywnościami dzięki aplikacji

Działanie smartwatcha Vector Smart nie byłoby tak wyjątkowe, jeśli nie byłby on wyposażony w specjalną aplikację HitFit Pro. Aplikacja ta jest dostępna zarówno dla właścicieli systemu Android, jak i iOS. Dzięki niej zyskasz funkcję budzika i alarmu, możesz również dostawać powiadomienia o braku aktywności lub jeśli nie wiesz gdzie zostawiłeś swój Vector Smart użyć funkcji „znajdź zegarek”.

Sklep ze smartwatchami Vector Smart w Warszawie

Już dziś odwiedź nasz sklep stacjonarny lub stronę internetową i dostosuj zegarek do Twoich indywidualnych aktywności. Smartwatche Vector Smart – w Warszawie znajdziesz je w najlepszych cenach!

Oficjalny Sprzedawca Vector Smart - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie smartwatche Vector Smart, które pochodzą z naszego sklepu, otrzymaliśmy od licencjonowanego dystrybutora, przez co są w stu procentach oryginalne. Sprawdź sam, zamawiając jeden w naszym sklepie internetowym lub odwiedzając sklep stacjonarny.