Przygotuj się na każdą przygodę z Traser: Odbierz swój ekskluzywny taktyczny zestaw!

Promocje

Przygotuj się na każdą przygodę z Traser: Odbierz swój ekskluzywny taktyczny zestaw!

Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!

Trwa do wyczerpania zapasów

Gratisy z zegarkami Traser: „Ekstremalny poradnik przetrwania” i latarka LED Falcon Eye ALPHA!

Z każdym zakupionym zegarkiem marki Traser, otrzymujesz teraz wyjątkową możliwość wzbogacenia swojego ekwipunku o dwa cenne gratisy. Bez dodatkowych kosztów, do Twojego zamówienia dołączymy „Ekstremalny poradnik przetrwania” oraz latarkę LED Falcon Eye ALPHA. 

Odkryj sekrety przetrwania z „Ekstremalnym Poradnikiem Przetrwania"

Twoim towarzyszem w podróży do samowystarczalności i gotowości na nieoczekiwane sytuacje stanie się „Ekstremalny poradnik przetrwania”. Ta książka, będąca jednym z gratisów przy zakupie zegarka Traser, to skarbnica wiedzy na temat radzenia sobie w najtrudniejszych warunkach, dodatkowo wzbogacona o autograf autora. Były żołnierz GROM-u - Naval, dzieli się w niej praktycznymi radami, jak rozpoznać nadchodzące zagrożenie, efektywnie planować ewakuację oraz co zabrać ze sobą, by maksymalnie zwiększyć szanse na przetrwanie. Autograf autora dodaje wyjątkowej wartości do tej już niezwykle cennej lektury, czyniąc ją jeszcze bardziej osobistą i inspirującą. To lektura, która zmieni Twoje podejście do bezpieczeństwa i przygotowania na wszelkie życiowe zawirowania.

Rozświetl swoją drogę z latarką LED Falcon Eye ALPHA

W komplecie z wybranym zegarkiem Traser otrzymasz również latarkę LED Falcon Eye ALPHA. Ta wytrzymała latarka wykonana z aluminium lotniczego jest odporna na upadki i warunki atmosferyczne, co czyni ją idealnym narzędziem do użytku w każdych warunkach. Dzięki mocy 450 lm i zasięgowi światła do 180 metrów Falcon Eye ALPHA zapewnia wyjątkową widoczność. Co więcej, z trzema trybami pracy i funkcją focus, możesz dostosować intensywność i zasięg światła do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niezawodnego źródła światła na camping, czy lampy awaryjnej w domu, Falcon Eye ALPHA jest gotowa na każde wyzwanie.

Jak skorzystać z promocji? Użyj kodu „TRASER”

Aby otrzymać swoje gratisy do zakupu zegarka Traser, wystarczy użyć kodu rabatowego „TRASER” przy realizacji zamówienia. Wpisz kod, a „Ekstremalny poradnik przetrwania” oraz latarka LED Falcon Eye ALPHA automatycznie zostaną dodane do Twojego koszyka jako prezenty. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji już teraz! Oferta ważna do odwołania lub wyczerpania zapasów. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.


Promocje • Okazje • Oferty specjalne

Sprawdź limitowane oferty i promocje. Korzystaj i zyskuj z okazjami specjalnymi w naszym sklepie!