SwatchPAY - Płatności zbliżeniowe

Swatch

SwatchPAY - Płatności zbliżeniowe

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

12 maja 2022

Idzie nowe! Marka Swatch postanowiła nas zaskoczyć, wprowadzając kolekcję z modułem do płatności zbliżeniowych SwatchPAY. Od teraz wyjście z domu bez portfela nie będzie już powodem do zmartwień.

 

SwatchPAY - jak to działa?

SwatchPAY opiera swoje działanie o pasywny chip NFC, który producent umieścił w kopercie zegarka Swatch. Dzięki niemu możesz w łatwy sposób płacić zbliżeniowo bez potrzeby wyjmowania karty czy telefonu. Zamiast wrażliwych danych chip używa unikalnych identyfikatorów (w zegarku jest zaszyfrowany jedynie token do płatności zbliżeniowych) - jest to gwarancja bezpieczeństwa Twoich pieniędzy i ochrony danych, ponieważ wykorzystywane są tylko informacje kluczowe dla procesu płatności. Partnerami SwatchPAY są najwięksi pośrednicy płatności bezgotówkowych, czyli Mastercard i Visa.

 

SwatchPAY

 

Aby zacząć korzystać z nowej funkcjonalności, wystarczy pobrać aplikację SwatchPAY! na telefon z systemem iOS lub Android, a następnie aktywować zegarek, łącząc z nim swoją kartę płatniczą. Jednym z ciekawszych udogodnień jest funkcjonowanie modułu niezależnie od mechanizmu zegarka. Dzięki temu, nawet gdy wyczerpie się bateria, możesz dalej korzystać z wygodnych płatności.

 

Wygodne płatności bez użycia telefonu lub karty - SwatchPAY

SwatchPAY sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, zapewniając Ci komfort płatności bezgotówkowych. Poranny jogging zakończony przepyszną kawą w pobliskiej kawiarni? Nie musisz brać ze sobą niewygodnego portfela, mając na nadgarstku zegarek Swatch. Idziesz na plażę i nie chcesz zabierać ze sobą wartościowych rzeczy? SwatchPAY przychodzi z pomocą

 

Poznaj kolekcję zegarków SwatchPAY i płać zbliżeniowo bez użycia karty

Wybór modeli obsługujących funkcję SwatchPAY, jak zawsze w przypadku marki Swatch, jest bardzo szeroki. Zapoznaj się z ofertą producenta i wybierz model, który wpisze się w Twój gust! Ciesz się wygodą płacenia już teraz!

 

Lista banków obsługujących funkcję SwatchPAY - Polska

Poniżej zamieszczamy listę banków w Polsce, które obsługują moduł SwatchPAY:

  • Alior (Mastercard)
  • BNP Paribas Bank Polska S.A. (Mastercard)
  • Getin Noble (Mastercard)
  • mBank (Mastercard)
  • Curve - Instant issuing card


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.