mierzenie bransolety krok 6 - wpisz w komentarzu

Zegarek na bransolecie

Zegarek na bransolecie potrafi bardzo dobrze zwracać na siebie uwagę – wykonana ze stali szlachetnej lub tytanu nadaje zegarkowi niezaprzeczalnego uroku. Trzeba wszkże pamiętać, że ze względu na naturę rodzaju paska, zakupiony zegarek będzie przystosowany do możliwie największego rozmiaru nadgarstka. Naturalnie możemy w pewnym stopniu modyfikować rozmiar bransolety, jednak ewentualne próby odejmowania albo dodawania ogniw bez profesjonalnego sprzętu i przeszkolenia mogą uszkodzić zegarek.

W sklepie Zegarownia.pl istnieje możliwość zmiany obwodu bransolety już na etapie składania zamówienia. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków i otrzymany przez Ciebie zegarek będzie gotowy do założenia. 

Jak zmierzyć rozmiar nadgarstka?

Wydrukuj w formacie A4 przesłany przez nas dokument z miarką. Jeśli nie masz możliwości jej wydrukować, dobrymi zamiennikami będą odcinek sznurka i linijka. PDF z miarką możesz pobrać klikając w przycisk poniżej. 

mierzenie bransolety krok 1

Wytnij starannie miarkę przy pomocy nożyczek. Ważne, aby początek linijki zaczynał się wraz z wartością 0 (zero) na skali.

mierzenie bransolety krok 2

Opleć miarką nadgarstek w miejscu, gdzie będziesz trzymać zegarek. Miejsce styku początku miarki z liczbą wskaże Ci wynik końcowy.

mierzenie bransolety krok 3

Otrzymany wynik wpisz w pole, które wyświetli Ci się przy zamówieniu.

mierzenie bransolety krok 6 - wpisz w komentarzu

Sprawdź nasz krótki tutorial wideo, w którym pokazujemy, jak zmierzyć obwód nadgarstka. 

W przypadku użycia „domowej alternatywy” opleć sznurkiem nadgarstek, a miejsca styku – po rozłożeniu sznurka na linijce – wskażą Ci końcowy wynik.

Jeśli lubisz nosić zegarek ściśle przylegający do nadgarstka, podaj dokładnie otrzymany wymiar. Nasi pracownicy uwzględnią dostateczny, komfortowy luz przy skracaniu bransolety.

W przypadku jednak, gdy lubisz nosić zegarek nieco luźniej, do otrzymanego wyniku dodaj 0,5 – 1 cm.