Wyjątkowe, supercienkie niemiecki zegarki z serii Zeppelin Flatline będą idealnym uzupełnieniem eleganckiego stroju. Dzięki niespotykanej grubości wspaniale układają się pod koszulą, nie powodując nierówności mankietów. Modele z tej serii występują w kilku wersjach kolorystycznych - brązowej, białej i srebrnej. W przypadku brązowej tarczy zegarek występuje w złotej kopercie. Seria Flatline wyposażona jest w automatyczne oraz kwarcowe mechanizmy.

czytaj dalej

Zegarki Zeppelin Flatline

(5)

Popularność
 1. -10%
  Zegarek męski Zeppelin Flatline SET Zegarek męski Zeppelin Flatline SET
  Darmowa dostawa 24h
  2 390,00 zł 2 151,00 zł

  Zeppelin Flatline SET 7368-3

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Zeppelin Flatline Zegarek męski Zeppelin Flatline
  Darmowa dostawa 24h
  2 380,00 zł

  Zeppelin Flatline 7366-3

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Zeppelin Flatline Zegarek męski Zeppelin Flatline
  Darmowa dostawa 24h
  1 470,00 zł

  Zeppelin Flatline 7364-3

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek męski Zeppelin Flatline Zegarek męski Zeppelin Flatline
  Darmowa dostawa 24h
  1 470,00 zł

  Zeppelin Flatline 7364-5

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 5. Zegarek męski Zeppelin Flatline Automatik Zegarek męski Zeppelin Flatline Automatik
  Darmowa dostawa 24h
  2 380,00 zł

  Zeppelin Flatline Automatik 7366-5

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Zegarek Zeppelin Flatline może okazać się trafionym pomysłem na prezent, zwłaszcza dla mężczyzn, którzy są miłośnikami lotnictwa oraz niebanalnych gadżetów. Z pewnością będą oni zainteresowani i zachwyceni nietypowym grawerem umieszczonych z tyłu koperty – każdy zegarek marki Zeppelin, również w tej serii, posiada wygrawerowany model sterowca, do którego nawiązuje dana kolekcja. Taki prezent zachwyci mężczyznę niemal w każdym wieku.

Niezwykle cienkie zegarki Zeppelin Flatline

Zegarki Zeppelin to obowiązkowy element garderoby każdego miłośnika lotnictwa. Prezentowana tu kolekcja zegarków Zeppelin Flatline nawiązuje – podobnie jak inne serie tego producenta – do stylistyki realnie istniejących sterowców. Jednocześnie, to, co wyróżnia prezentowane tu modele, to ich niebanalny i ponadczasowy charakter, który sprawia, że zegarki świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Wyjątkowe, supercienkie niemieckie zegarki z serii Zeppelin Flatline będą idealnym uzupełnieniem eleganckiego stroju, ale sprawdzą się także w wariancie „na co dzień” - np. do pracy, do szkoły czy na spotkanie z przyjaciółmi. Dzięki niespotykanej grubości – zegarek posiada jedynie siedmiomilimetrową kopertę – prezentowane tu modele wspaniale układają się pod koszulą, nie powodując zagnieceń mankietu.

Zegarki Zeppelin Flatline, czyli piękny wygląd i precyzyjne mechanizmy

Modele zegarków Zeppelin z oferowanej tu serii występują w kilku wariantach kolorystycznych – znaleźć tu można wersję brązową, białą oraz srebrną. W przypadku brązowej tarczy zegarek występuje w efektownej i szczególnie eleganckiej złotej kopercie, w innych wypadkach (w sytuacjach, gdy tarcza jest biała, srebrna, szara lub czarna) koperta wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Seria Flatline wyposażona jest w automatyczne oraz kwarcowe mechanizmy – dzięki ich wysokiemu zaawansowaniu mieć pewność, że w żadnym momencie nie zawiedzie nas jego działanie. A warto przy tym zaznaczyć, że mechanizm modeli kwarcowych jest w stanie działać nawet 40 miesięcy.

Postaw na profesjonalizm i możliwości zegarków Zeppelin Flatline

Wszystkie zegarki Zeppelin Flatline wyposażone zostały w elegancki skórzany pasek w kolorze czarnym – wyjątkiem jest model ze złotą kopertą, gdyż ten posiada pasek w kolorze brązowym. Zegarki mają zamontowane ponadto mineralne szkiełka, które są wyjątkowo odporne na stłuczenia. Wśród praktycznych funkcji przedstawionych tu zegarków Zeppelin warto wymienić datownik o różnym stopniu zaawansowania (w zależności od konkretnego modelu) oraz chronograf. Ponadto wskazówki oraz indeksy i cyfry zostały pokryte specjalną powłoką SuperLuminova, dzięki której elementy te są fluorescencyjne i wyraźnie wskazują godzinę w ciemności, a nawet pod wodą – tu należy zaznaczyć, że zegarki z kolekcji Flatline są wodoszczelne - ich poziom wynosi 50 metrów, co gwarantuje bezpieczeństwo nawet podczas bezpośredniego zanurzenia w wodzie, co pozwala na swobodne kąpanie się w zegarku, jednak nie jest zalecane noszenie go podczas pływania.

Kupując zegarek marki Zeppelin, zyskuje się ponadto oryginalne i praktyczne pudełko wraz z instrukcją obsługi, kartą gwarancyjną uprawniającą do wsparcia centralnego zakładu Zeppelin oraz certyfikat poświadczający autentyczność produktu.