Elegancki dodatek do garderoby połączony z wielofunkcyjnym gadżetem? Smartwatche spod pióra Frederique Constant cieszą się niezwykłą popularnością ze względu na to unikalne, jakże praktyczne połączenie. Właśnie dlatego urządzenia te sprawdzą się w każdej kolekcji.

czytaj dalej

Zegarki Frederique Constant ® Smartwatch

(5)

Popularność
  1. Odlotowe outletowe⚡
    -15%
  2. -36%
  3. -39%
  4. -15%
  5. -15%
Popularność

Smartwatch Frederique Constant to produkt, który poza wspieraniem właściciela w jego sportowej przygodzie cieszy niezwykłą urodą. Te funkcjonalne modele sprawdzą się na nadgarstku zarówno jako uzupełnienie codziennego outfitu, jak i eleganckiej stylizacji. Jednocześnie niebagatelne udogodnienia produktu okazują się niezawodne nie tylko podczas codziennego treningu.

Frederique Constant Smartwatch - sprawdzony wybór w każdej sytuacji

Urządzenia powstałe w ramach linii Frederique Constant Worldtimer zainteresują każdego miłośnika najwyższej sztuki zegarmistrzowskiej. Największą wagę ma jednak tarcza pokryta wypukłym szkiełkiem szafirowym dla ochrony przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Modele te zostały wyposażone w worldtimer: imponującą mapę świata na powierzchni tarczy oraz dysk z nazwami 24 miast. Obsługuje się go za pomocą koronki. Funkcja ta umożliwia obserwację czasu na przestrzeni całego świata. Co więcej, produkty te działają w oparciu o najwyższej jakości mechanizmy manufakturowe kalibru FC-718.

Smartwatche marki Frederique Constant są niezwykłą, uniwersalną propozycją, która nie zawiedzie swojego właściciela bez względu na okoliczności. Analogowa tarcza może przejść w tryb wyświetlacza, za pomocą którego można korzystać z licznych, praktycznych funkcji. Urządzenia wyposażono w liczne udogodnienia, takie jak monitoring snu, personalny trener, chronograf, ćwiczenia oddechowe, śledzenie aktywności i wiele innych. Co więcej, smartwatche są zasilane mechanizmem kwarcowym, którego bateria pracuje przez wiele lat.

Niezwykła elegancja Frederique Constant Smartwatch

Poza licznymi udogodnieniami produkty Frederique Constant Smartwatch zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Do ich produkcji wykorzystano m.in. stal szlachetną, twarde szkiełko szafirowe, które stanowi niezawodną ochronę przed zarysowaniami, wysokiej jakości gumę (szczególnie łatwą w utrzymaniu w czystości) lub klasyczną skórę naturalną. Za pomocą koronki zostaje uruchomiony ekran inteligentnego zegarka. Całość tworzy zegarek, który na pierwszy rzut oka zachwyca jedynie swoim designem nie dając poczucia, że dodatek na nadgarstku to praktyczny smartwatch.

Zegarek Frederique Constant Smartwatch jako punkt obowiązkowy każdego współczesnego człowieka

Jeżeli w Twoja kolekcja obejmuje niebagatelne produkty najwyższej jakości, smartwatch Frederique Constant zdecydowanie powinien się w niej znaleźć. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą tych modeli, spośród których z pewnością znajdziesz idealny dla siebie, inteligentny zegarek w eleganckiej stylistyce.