Elegancki zegarek na nadgarstku świadczy o wyjątkowym wyczuciu estetycznym właściciela. Tak było od wieków. Nie tylko teraz, ale i w dawnych czasach arcydzieło sztuki zegarmistrzowskiej przyciągało wzrok nie tylko właściciela. Właśnie dlatego zegarki marki Frederique Constant Flyback są idealnym produktem dla każdego mężczyzny, który ceni sobie najwyższą klasę.

czytaj dalej

Zegarki Frederique Constant ® Flyback

(4)

Popularność
  1. -15%
  2. -15%
  3. -16%
  4. -15%
Popularność

Kolekcja Flyback marki Frederique Constant powstała z myślą o koneserach modeli z początku XX wieku. Właśnie dlatego produkty te są bezpośrednim nawiązaniem do tradycyjnych modeli Flyback. Co dokładnie przyciąga uwagę naszych klientów?

Frederique Constant Flyback - modele podkreślające każdą stylizację

Największym walorem produktów powstałych w ramach linii Flyback jest ich najwyższa jakość. Do ich produkcji wykorzystywane są takie materiały, jak stal szlachetna, genewska skóra naturalna oraz szkiełko szafirowe, które zabezpiecza tarczę przed zarysowaniami. Co więcej, modele te pracują w oparciu o najwyższej klasy mechanizm manufakturowy, który powstał pod okiem szwajcarskich wirtuozów zegarmistrzostwa. Jego rezerwa chodu wynosi niecałe dwie doby, ponadto jest on napędzany ruchem ręki nadgarstka. Precyzyjnie wykonana całość powstała z myślą o największych miłośnikach jakościowych modeli, które same w sobie stanowią niepowtarzalne dzieło sztuki.

Zapraszamy do wyboru idealnego zegarka Frederique Constant Flyback

Zegarownia oferuje szeroką gamę zegarków serii Frederique Constant Flyback, wśród których z pewnością znajduje się ten, który spełni wszelkie wymagania każdego miłośnika najwyższej jakości. Modele te są utrzymane w eleganckiej stylistyce oraz zgaszonej kolorystyce, dlatego z pewnością wybranie modelu idealnego jest jedynie kwestią czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą modele w najbardziej korzystnych cenach.